Wpis z mikrobloga

@SOLGAZ: Konto e-mail aktywowane z Waszej domeny, więc to od Was. Musicie lepiej szkolić te stażystki. W tym momencie bardzo słabo, nie postarała się. Byle klepnąć kopiuj-wklej parę słów i pójść dalej spamować. Nieładnie.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Ja wam wierzę że to przypadek i nie było to zamierzone


Jednak społeczność wykopu liczy że koleżanka zostanie przykładnie ukarana #bdsm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: ale Panowie to nie pierwsze zdarzenie, w roku 2013 prowadziliście szeptankę na forum elektroda, między innymi brał w niej użytkownik kubabiel - mam cały temat z szeptanki zarchiwizowany, jak sobie między sobą rozmawiacie. Pytanie następujące, uspokoicie się na elektrodzie, czy mam dalej rozkręcać aferę? Naprawdę dziwię się, za co Was społeczność wykopu lubi.
  • Odpowiedz
@elektroda: możecie śmiało nałożyć nawet bana, nie jest nam po drodze z tym miejscem i nie planujemy tam się wypowiadać (a już tym bardziej w ten sposób)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: użytkownik kubabiel jest od dawna zablokowany za prowadzenie marketingu szeptanego. Oczywiście, że nie jest po drodze, bo na elektrodzie nie łykają wszystkiego, jak młode pelikany.
  • Odpowiedz
@elektroda: Nie wiem co Ty robisz na wykopie, Ciebie społeczność wykopu nie lubi.

Panowie to nie pierwsze zdarzenie, w roku 2013 prowadziliście szeptankę na forum elektroda

Pamiętasz jakby to było wczoraj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: @elektroda: dobra, podać sobie rączki i dać na zgodę albo będzie lanie bo zachowujecie się jak dzieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wy nawet nie jesteście konkurencją. (,)
  • Odpowiedz
@elektroda: jak to się u was mówi: "kolego", zachowujesz się jak trzylatek w piaskownicy. Inne dziecko zrobiło sobie babkę z piasku twoim wiaderkiem, a ty już płaczesz i skrażysz.
  • Odpowiedz