Wpis z mikrobloga

@rybsonk: co ty #!$%@? misiu kolorowy. Zanim napiszesz cokolwiek, sprawdź dokładnie o czym piszesz. Znajdź mi jeden post lub wrzutę z głównej czy wykopaliska, w którym "lizałem tylne części ciała" firmie solgaz albo wykopywałem/zakopywałem za kubki/długopisy.
nie wierzę, że Elektrodzie tak się oberwało za sam fakt udowodnienia, że @Solgaz wali w #!$%@?.


@Paladin_Woodrugh: sam jestem zdziwiony, moja opinia o @SOLGAZ całkowicie się zmieniła. A marketingowiec tej firmy jednak jest bardzo słaby. Cały jego sukces polegał chyba tylko na rozdawaniu kubków. Ehhh szkoda, bo uważam, że powinniśmy wspierać polskie firmy, ale widać, że co niektórzy chca zarobić, ale na polskim gównie.
@SOLGAZ chyba raczej PROMETEUSZ xD top kek. Tak jest z wszystkimi "ZAJEBISTYMI" polskimi markami tj.- CELMA,VESTT czy CENTRA xD i ten szeptany marketing rodem z lat 80 gdzie domokrążca- Janusz molestował wszystkich swoimi obiciami z dermy na drzwi czy magicznymi żaluzjami xD
@devPie: po prostu napisałem, że oskarżenia bez dowodów są gówno warte i chyba się ze mną zgodzisz. A to, że napisałeś, że za kubki i długopisy liżę to przesadziłeś, bo ani razu chyba nie startowałem w kubkach i długopisach a solgaz mam na czarnej. Po prostu szkoda czasu, lepiej poczytać coś co się lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę drogo i nie wiem, czy chcę remontować kuchnię, ale zabawka przednia.


@sasik520: remontować kuchnię bo zabawka przednia? A mogę zapytać - ciekawy jestem autentycznie - co Cię tak przekonuje?