Wpis z mikrobloga

@elektroda: a ja sobie np. ten filmik obejrzałem, ten zamieszczony na waszym forum. I mnie zainteresował i teraz rozważam zakup @SOLGAZ płyty bez płomienia. Trochę drogo i nie wiem, czy chcę remontować kuchnię, ale zabawka przednia. Za to do was zniechęciłem się jeszcze bardziej, chociaż myślałem, że to już niemożliwe :)
@elektroda: Nie, co do tego masz rację. Po prostu nie podoba mi się ten ton w którym piszesz.
Po drugie, nie rozumiem tego ciągłego najeżdżania na wykop z waszej strony, strony na której macie oficjalne konto. Po co w takim razie? Szanujmy się nawzajem, nie wszyscy użytkownicy tutaj to dzieciaki, albo piwniczne kuce.

Bez zmiany tonu, wypowiedzi w waszym kierunku będą właśnie takie jak moja ostatnia. Ktoś potraktowany bez szacunku, nigdy
Ej, po co tak drażliwie? Forum @elektroda ma swoje własne zasady. Są idiotyczne, trzymają się ich twardo ale to ich sprawa. Nie przesypujmy piasku z jednej piaskownicy do drugiej, szczególnie, że każdy sika do swojej kuwety.

Swoją drogą to trochę dziwne, że na elektrodzie tak się pilnują, by nie było tego marketingu szeptanego — w końcu #elektrodamastterrace tak inteligentna nie jest podatna na żadne formy reklamy, a ja frajer już czekam na