Wpis z mikrobloga

Mircy, kto nie lubi point 'n clicków? Jeżeli jest ktoś taki to ten wpis nie jest dla niego ;) Robię #rozdajo #rozdajosteam ale nie byle jakie, tematem przewodnim są właśnie pnc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 zwycięzca? To stanowczo za mało, przewiduję 8 ZWYCIĘZCÓW (chyba że ktoś wygra np 2 razy ;d)

Jako że wczoraj robiłem inne rozdajo i pewien użytkownik wytknął mi że nie jest to do końca to co napisałem w opisie ( że nie jest to do końca program do tworzenia gier ) postanowiłem włączyć tamte plusujące osoby tutaj ale tylko do "point and clicków pocieszenia", wszędzie indziej są równe szanse.

Do rzeczy, mam do rozdania:
1. Wśród plusujących megaprzezajebiaszczą paczkę od PENDULO Pendulo Adventure Pack którą kupiłem ponad rok temu na jakiejś promocji, miałem wtedy trochę #piniendze i kupiłem "na kiedyś" ale mam tyle p&c i w jeszcze drugie tyle chciałbym zagrać (priorytetowo przed tymi które posiadam, trochę trudne do wykonania ale może się uda ;d) więc po prostu robię to rozdajo. Paczka składa się z 5 gier ocenianych na steam pozytywnie, z resztą kliknij w link powyżej po więcej info ;)

2. Wśród osób które w komentarzu wstawią screen z point 'n clicka którego uwielbiają, kochali za dzieciaka lub niedawno grali rozlosuję drugą pozycję ze screena czyli The Book of Unwritten Tales Digital Deluxe Edition, ją kupiłem bo wypadł mi kupon steam na -ileśtam% i sądząc podobnie jak w przypadku wyżej kupiłem za 4,99 ojro. Z tego co widzę w plecaku kupiłem ją wcześniej od paczki pendulo więc też było to ponad rok temu.

3. Znów wśród plusujących: Humble Borderlands Bundle (było tydzień temu) zawierające przeklejam "Borderlands and Borderlands DLCs: The Zombie Island of Dr. Ned, Mad Moxxi's Underdome Riot, & The Secret Armory of General Knoxx"

4. Znowu wśród plusujących ;d Humble Weekly Bundle: Bohemia Interactive 2 (trwa do jutra) a jest w nim: Arma 2, Take On Helicopters Bundle, UFO: Afterlight, Alpha Prime, Arma: Gold Edition, Fish Fillets 2, Original War.

POJNTENKLIKOWE NAGRODY POCIESZENIA - tak sobie nazwałem paczki p 'n c + jakaś gierka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i tutaj doliczam lud plusujący tamten mój wpis do godziny 1;30 czyli do końca plusowania w tamtym wpisie, sprawa wygląda tak że jak jakaś osoba zaplusowała tamten wpis i ten wpis to ma 2 szanse (zrobiłem sobie listę w excelu i będziem losować z random.org chyba że ktoś ma jakieś cudo na podobieństwo mirkorandoma tylko żeby powklejać jeszcze ręcznie jakieś nicki np lub połączyć wpisy i wybrać że z jednego wpisu od tej do tej godziny i z drugiego też od do określonych godzin). Jeżeli ktoś zaplusuje ten wpis no to ma jedną szansę, tak samo osoba która zaplusowała tylko tamten wpis, też ma jedną szansę (jak ktoś chciał brać udział w tamtym a nie chce w tym to proszę o zrzekanie się szansy w komentarzach ;) )

5. Theatre Of The Absurd + The Hat Man: Shadow Ward

6. Empress Of The Deep + The Hat Man: Shadow Ward

7. Crystals of Time + Gumboy Tournament

8. Jack Orlando: Director's Cut polska giera ;d + ORION: Prelude

TUTAJ mój plecak ze sparowanymi już paczkami. Jak widzicie wszystko oprócz bundli to steamgifty

PLUSOWANIE/KOMENTOWANIE DO JUTRA (16.07.2015) DO GODZINY 22.30
zwycięzcę wśród komentarzy mogę wylosować trochę później jeżeli komentów będzie sporo

Zapraszam oczywiście do wrzucania w komentarzach tych naszych nieszczęsnych point and clicków/hidden objectów, nie wstydzić się że "ooo kolega zobaczy że cebulę a i tak nie wygram", to mógł być równie dobrze normalny wpis o tym gatunku gier a zrobiło się rozdajo ;)

#steam #pointandclick #pointnclick #hiddenobject
malibu99 - Mircy, kto nie lubi point 'n clicków? Jeżeli jest ktoś taki to ten wpis ni...

źródło: comment_v3iKrCSxGITx7OG6gKYV6aAJvB1vFuWP.jpg

Pobierz
  • 109
Broken Sword, genialna gierka, niedawno przeszedłem wszystkie części na Androidzie na swoim smartfonie, super sprawa, że wydali ją tam :) Bardzo dużo pozytywnych wspomnień związanych z tą grą - oczywiście poza nią było wiele innych, m.in. Monkey Island, czy Książę i Tchórz, ale to wiadomo :) PS: Na szkrinie z tego co pamiętam pierwsza sytuacja zaraz po odpaleniu Broken Sword II, chwilę przed pojawieniem się ognia :)
HyperX - Broken Sword, genialna gierka, niedawno przeszedłem wszystkie części na Andr...

źródło: comment_coQ17Y84BG4gAKIDqCCQ9JrVZ2TBdb2i.jpg

Pobierz