Wpis z mikrobloga

Podobno w dolinie krzemowej używają ALKOHOLU w celach performance enhacement. prawda to? jakie daje efekty i przy jakich dawkach? i w jaki sposób zwiększa wydajność? a zwieksza motywację i skupienie na pracy?

jakimi substancjami się zmusic do pracy i działania produktywnego?

kupiłem ten alkohol i jak się to używa ile nalać żeby było do programowania? a to nie uzależnia?

#it #programowanie #alkohol #wykopjointclub #pytanie #oswiadczenie #kiciochpyta #matura #studia #praca #pracbaza #studbaza #motywacja #prokrastynacja #chemia
  • 12
@bez_pracy_brak_kolaczy: To tak jak z każda pracą. Dwie sety u elektryka co by mu się ręce nie trzęsły. Dwa piwka na budowie co by się nie odwonić i schłodzić pompy nagrzane. Taki informatyk to na lepszą kreatywność 2 kieliszki absyntu powinien pić, a dla lepszej pracy to popijać jakieś luźne drinki co by to nie dawały kopa tylko mrowienie w palcach i pobudzenie ogólne. Zawsze dawka podwójna daje więcej niż jedna.
@normanos: no właśnie nie wiem co to konkretnie miałoby dawać, czy chodzi że szybciej robi, lepiej, czy ma większą motywację

Taki informatyk to na lepszą kreatywność 2 kieliszki absyntu powinien pić, a dla lepszej pracy to popijać jakieś luźne drinki co by to nie dawały kopa tylko mrowienie w palcach i pobudzenie ogólne.


@PanRatel: no ale jakie efekty konkretnie daje ten alkohol? I co z uzależnieniem?
@bez_pracy_brak_kolaczy: aaa apropo z uzależnieniem jest tak że to działa w stosunku co do osoby różnie. Od twoich genetycznych predyspozycji i nastawienia. Jak masz silną wole i dobre geny to Cie nic nigdy nie uzależni. Powiem Ci na moim przykładzie, nikotyna pod postacią tytoniu z fajków, melasy z sziszy czy liquidu nigdy mnie nie wzięły. Tak samo alkohol nie ważne jak często pity zawsze jakoś od razu szedł w odstawkę mimo