Wpis z mikrobloga

Ledwo jeden wpis dodany,już drugi.
Więc tak.
We wtorek doszły przelewy na kwotę 32 zł,dziś na kwotę 20 zł(więcej się nie spodziewam,zresztą,tych też się nie spodziewałam).
Czyli w sumie uzbieraliśmy 3250,29 zł.
Wydatki to 138 zł(pierwsza wizyta) + 17 zł(karma) + 100 zł(weekend u weterynarza) + 845,91(operacja i pobyt w lecznicy) + 25,50 (karma), co daje łącznie 1126,41 zł.
Zostało 2123,88 zł.
Więc sądzę,że spokojnie starczy na wszystkie konieczne wizyty i zabiegi/operacje,potrzebne do wyleczenia. :)

Mały problem się pojawił,bo skoro mam co trzy godziny podawać jedzenie,to przydałoby się na bieżąco rozrabiać proszek(nie opłaca się całej saszetki na raz,gdyż robi się taki jakby kożuch),a nie tak łatwo wydzielić 1/7 opakowania.
Z obliczeń wyszło,że taka jedna strzykawka ma zawierać 7 g proszku.
Padła propozycja,żeby zakupić wagę dilerską,ekhem,jubilerską. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koszt waha się od 10 - 30 zł(jutro sprawdzę,ile na miejscu kosztuje).
Mam niby nie pytać,co kupić,więc spytam,czy macie jakąś inną propozycję.
Bo tak na oko,że to np. 1,5 łyżeczki,to słabo,bo nie znam gęstości proszku.

I może ktoś wie z kociarzy,ile kot wypija wody dziennie?
To że mało,to wiem.
No ale nie wiem,ile dziennie,nie wiem,ile jej wstrzyknąć i na ile porcji to podzielić.
#felicjazdrowieje
ostrzyjnoz - Ledwo jeden wpis dodany,już drugi.
Więc tak.
We wtorek doszły przelewy...

źródło: comment_UJRn75yWEJCLfQEz9WdAusRkfRtFuQAl.jpg

Pobierz
  • 40
@ostrzyjnoz: mój Cześ dostawał tę paćkę RC do pyszczka strzykawką, ale po pierwszych porcjach przestałam patrzeć na proporcje i mieszałam na oko, do konsystencji odpowiedniej do wciągnięcia do strzykawki. U nas był problem z nerkami, więc pani doktor zarządziła wincyj węgli w kociej diecie i mieszałam mu do tego Sinlac.
Co do ilości porcji - tam z tyłu jest tabelka chyba w przeliczeniu na kg masy ciała.
@marianbaczal: @camar0: no ale nie do końca rozumiem, też ratowalem kota za swoja kasę, to co jak mi teraz swinka morska zachoruje to moge liczyć na zbiórkę dla niej ? To moja swinka wiec czemu inni maja na nią wpłacać, albo się w coś angażuje albo nie. Nie to żebym miał bol dupy slijcie kasy ile chcecie xd
@lubielizacosy: nikt nikomu nie każe dawać pieniędzy więc wyluzuj. Jak chcesz to sobie rób zrzuty na Twoje świnki morskie czy nawet kozy z nosa. Pewnie znajdą się ludzie, którzy dadzą Ci kasę.
Tutaj kot w ciężkiej sytuacji, mamy na to dowody, są zdjęcia, faktury i paragony. Nie rozumiem czemu obchodzi Cię na co inni ludzie wydają swoje pieniądze. Chcą wydać na kota to dobrze, przynajmniej komuś pomagają.