Wpis z mikrobloga

Uwaga, bedzie #truestory

Wpadła do mnie na Bali przyjaciółka na ok 2 tygodnie. Pojeździliśmy po Bali, zwiedzała, poznawała lokalnych ludzi. Gdzie nie poszliśmy to się ludzie uśmiechali, byli pomocni i ogólnie bardzo życzliwie nastawieni. Jadąc motocyklem przez wioski dzieciaki machały i krzyczały 'hellloooo'. Atmosfera bajeczna.

Tak tu jest. Nic nie poradzisz. Nawet nie chciałbym tego zmieniać, bo lepiej chyba żyć będąc w otoczeniu ludzi pozytywnie nastawionych, mimo, że w wielu wypadkach bieda aż piszczy.

I nie jest tak, że się uśmiechają i są pomocni tylko wtedy jak coś od nich kupujesz. Oni po prostu tak mają, że są generalnie uśmiechnięci.

A teraz do sedna. Niedawno poleciała do Polski. Wysiadła na lotnisku w Warszawie i jechała autobusem na PKP żeby się dostać do miejscowości w której mieszka.

Na załączonym obrazku screenshot z rozmowy.


I ludzie mnie pytają czemu ja nie chce w PL mieszkać.

#friqnabali #podroze #warszawa #polska #klasterowyboldupy #kbd
T.....Q - Uwaga, bedzie #truestory 

Wpadła do mnie na Bali przyjaciółka na ok 2 ty...

źródło: comment_oZk9mN1UWqyj0lOXrv6iT7Fnq8x5Hyh5.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@TheFriQ: to nie kwestia Warszawy, a lasek. Nie wierzę, że na Bali jest inaczej i laski zawsze są dla siebie miłe. Zauważ, że po pierwsze sam jesteś facetem, więc raczej tego nie doświadczysz, a po drugie w przykładzie podałeś przykład miłych dzieci czy pomocnych kolegów. Jakby w samochodzie jechał facet, to widząc Twoją koleżankę raczej by tak do niej nie powiedział. P---a za kierownicą i tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@Spook: wiem :) ale cale zycie nikt obcy nie odwzajemnil usmiechu na ulicy. Po to trza z pl wyjechac.

@TheFriQ: A to Ci współczuję, bo mi często i nie tylko mężczyźni. Może sam się nie uśmiechałes do nikogo?
  • Odpowiedz
@frogfoot: A co to ilość linii metra wyznacznikiem dobroci miasta ? U mnie podczas maratonu wrocławskiego nie ma takich korków co u was w pierwszy dzień świąt o 23:00.
Pochwal się kolego ile jedziesz do pracy ?
  • Odpowiedz
@Grepokk: Kiedy odpiszesz na moją orke, podczłowieku? Wielki specjalista, który kazał mi się douczać, w dodatku z kompleksami prowincjusza xD
http://www.wykop.pl/link/2641011/polacy-stworzyli-radar-ktory-wykrywa-niewidzialne-maszyny-stealth/#comment-29408103

@Afropolon: Chcesz prowadzić racjonalna dyskusje na argumenty po tym jak zacząłeś wyzywać od podludzi i hołoty? Na tym etapie możemy się jedynie przerzucać randomowymi wrzutami, typu "wrocławianie jedzo g---o" xD

ps. Do pracy mam 25-30 minut tramwajem, niezależnie od pory dnia. Autem po za godzinami szczytu 15-20
  • Odpowiedz
@TheFriQ: Eh myślałem, że bycie attention whore żerującą w żenujący sposób na frustracjach ludzi (tak, tak wiemy, każdy krytyczny głos = ból d--y) to kwintesencja cebulactwa i biedy mentalnej (w przeciwieństwie do biedy realnej, którą Panicz tak gardzi) ale wymyślanie historii "Polska ssie", chyba tylko po to żeby uspokoić swój dysonans poznawczy, wynosi twoje trash-posty na nieosiągalny dla nas, maluczkich, poziom aberracji umysłowych.

Over and out.
  • Odpowiedz