Wpis z mikrobloga

Uwaga, bedzie #truestory

Wpadła do mnie na Bali przyjaciółka na ok 2 tygodnie. Pojeździliśmy po Bali, zwiedzała, poznawała lokalnych ludzi. Gdzie nie poszliśmy to się ludzie uśmiechali, byli pomocni i ogólnie bardzo życzliwie nastawieni. Jadąc motocyklem przez wioski dzieciaki machały i krzyczały 'hellloooo'. Atmosfera bajeczna.

Tak tu jest. Nic nie poradzisz. Nawet nie chciałbym tego zmieniać, bo lepiej chyba żyć będąc w otoczeniu ludzi pozytywnie nastawionych, mimo, że w wielu wypadkach bieda aż piszczy.

I nie jest tak, że się uśmiechają i są pomocni tylko wtedy jak coś od nich kupujesz. Oni po prostu tak mają, że są generalnie uśmiechnięci.

A teraz do sedna. Niedawno poleciała do Polski. Wysiadła na lotnisku w Warszawie i jechała autobusem na PKP żeby się dostać do miejscowości w której mieszka.

Na załączonym obrazku screenshot z rozmowy.


I ludzie mnie pytają czemu ja nie chce w PL mieszkać.

#friqnabali #podroze #warszawa #polska #klasterowyboldupy #kbd
Pobierz T.....Q - Uwaga, bedzie #truestory 

Wpadła do mnie na Bali przyjaciółka na ok 2 ty...
źródło: comment_oZk9mN1UWqyj0lOXrv6iT7Fnq8x5Hyh5.jpg
  • 79
@pijanstwo: Nie, musiałem współpracować z tym bagnem...wiem że generalizowanie to słabe narzędzie ale tu się sprawdza...sesja foto do forbs'a ...pan zrobi za 900 zł ? , aplikacja ERP - cyfryzacja zakładu produkcyjnego..."...Pan zrobi za 1300 zł to jeszcze 100 zł pod stołem dorzucę..." Honoru i godności człowieka nie mają, ot co.