Wpis z mikrobloga

wystarczy pierwszy z brzegu artykuł http://wpolityce.pl/polityka/140231-beztroska-euforia-teczowych-rodzin-widoczna-jest-tylko-w-homoseksualnej-propagandzie-rzeczywistosc-jest-przerazajaca


@Comboman: W nauce istnieje takie powiedzenie: "Correlation does not imply causation" co znaczy "Korelacja nie oznacza związku przyczynowego".

Jego badania były wykonane poprawnie i są akceptowane w środowisku naukowym tylko jego badania nic nie mówią o przyczynach. O ile naukowcy te badania traktują jako wskazówkę do przeprowadzenia kolejnych badań aby znaleźć przyczyny takich rezultatów to prawicowe media wbrew powiedzeniu z pierwszego akapitu już wiedzą,
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: artykuł dałem jako przykład - fakt, trochę denny ale nie chodzi mi o jego pełną treść..
i fakt korelacja nie oznacza związku przyczynowego ale również w pełni go nie wyklucza
Moje poglądy nie są wywołane tym że mam coś do "gejów" "lesbijek" i innych tam, chcecie, śmiało, żyjcie jak chcecie...
Jeśli geje chcą dzieci to tak jak wyżej "spłodzicie je naturalnie a będą wasze"
natomiast co do reszty.. nie
  • Odpowiedz
Jeśli już macie takie ciśnienie z tego powodu, bierzcie dzieci z sierocińca, powiedzcie im co i jak, jeśli będzie chciał z wami tworzyć rodzinę, niema problemu (w sierocińcach pełno takich dzieci)


@Comboman: Wiesz, tylko ludzie nie chcą mieć dzieci "bo tak" tylko to jest sposób zaspokojenia instynktu reprodukcji. Smutne, nielogiczne ale tak już jest.
  • Odpowiedz
@Comboman: A ja jestem stanowczo za tym, żeby ludzie naprawdę byli testowani i sprawdzani przez odpowiednie instytucje. Myślę, że to złe, że byle Karyna może spłodzić dziecko po pijaku na imprezie, a podczas ciąży pić i palić. Coś się musi zmienić.
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: nikt wam nie zakazuje uprawiać seksu, jeśli uda się coś spłodzić - gratuluje
są ludzie którzy nie mogą mieć dzieci ponieważ nie mogą ich spłodzić nawet w relacji kobieta i mężczyzna - adoptują i po sprawie.. napewno padnie pytanie "w takim razie dlaczego oni mogą normalnie a my mamy brać świadomego dzieciaka" hehe.. od początku o tym mówię, czekam na moment gdy zatrybi ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: wybacz jeśli uraziłem, rozmawiam z tobą, bronisz i dyskutujesz w ich imieniu.. nie znam Ciebie dlatego zakładam - jeśli Tobie to nie odpowiada -> wybacz ktosek, aleś ty delikatny.. już nie będę
  • Odpowiedz
@Comboman: Ech. Mam już dość. Ja się staram dyskutować grzecznie, miło a każdy przeciwnik i wielce oburzony ustawą w USA nie może powstrzymać się od jakiś durnych uwag, wyzwisk itd. Ale z drugiej strony czego się spodziewać od ludzi którzy mają bój d--y z powodu tego jak żyją inny obcy ludzie.
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: Każdą z tych spraw, które wymieniłeś da się spokojnie uregulować. Zresztą zrobiła to niedawno jakaś homoseksualna para i głośno się tym pochwaliła, że jednak się da. Widzisz nie docierają do ciebie moje argumenty, mimo że staram się przedstawić jasno, to Ty się nawet do nich nie odnosisz. O instrumentach, które daje Ci państwo do osiągnięcia tych postulatów jak widać też nie wiesz raczej zbyt wiele,a zarzucasz mi brak logiki
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: @bones1909: @InnyKtosek: dobra dobra.. bo zacznie się od nowa narzekanie, marudzenie i stękanie co źle a co niedobrze...
mam nadzieje że wystarczająco wyczerpałem temat, mam również nadzieje że choć jedna osoba z całej dyskusji była homo...
oraz mam nadzieje że w końcu zostało zrozumiane to co napisałem tutaj jakieś 3h temu
  • Odpowiedz