Wpis z mikrobloga

@tyrald: już tłumaczę: kiedy skretynienie mainstreamu osiąga punkt krytyczny, wahadło dziejów idzie w drugą stronę. W tej chwili skutki moralnych rządów pokolenia hipisów, lewaków z roku 1968 i akademickich marksistów doprowadzają społeczeństwa do coraz większej wściekłości. Opór i w jego rezultacie bunt jest już kwestią czasu. To w skrócie pokazuje powyższa ilustracja.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: dlaczego mają ich nie mieć ? niech sobie sami stworzą takie które naturalnie żyją w środowisku homo...
osobiście uznaje że dziecko powinno mieć oboje rodziców a przynajmniej wiedzieć że jego rodzice są różnej płci.
uwaga szykujcie popcorn drogie wykopki jeśli to wzbudzi gównoburze,
każde dziecko powinno mieć szanse wyboru kształcenia i tego od jakiego rodzica (jakiej płci) jakie zachowania pobierze. Małe ciało, mały umysł, brak wiedzy o świecie, w
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: Jedno zasadnicze pytanie - Czy bycie homoseksualistą jest zakazane prawem ? Czy homoseksualista ponosi jakieś negatywne konsekwencje prawne ? Jeżeli tak wskaż jakie , jeżeli nie zamknij się i przestań wypisywać że nie mają równych praw, bo nie mas pojęcia o czym mówisz. Ty i Prezydent RP nie macie równych praw i co czemu nie wydzierasz się o równość twoich praw i np. prezydenckich ? Startuj z pikietom "prawo
  • Odpowiedz
Tak tak... bo jeśli na paradzie liczącej setki/dziesiątki tysięcy osób trafi się kilkudziesięciu debili to już należny zakazać. Do tego super obiektywne prawackie media pokazują te kilkadziesiąt osób w taki sposób, jakby z takich osób składała się cała parada a wy to łykacie.


@InnyKtosek: coś mi to przypomina, a tak, 11 listopada.
  • Odpowiedz
@bones1909:

Jedno zasadnicze pytanie - Czy bycie homoseksualistą jest zakazane prawem ? Czy homoseksualista ponosi jakieś negatywne konsekwencje prawne ?

http://serwisy.gazetaprawna.pl/pit/artykuly/604308,zwiazki_partnerskie_nie_maja_prawa_do_ulg_podatkowych.html - a to tylko przykład i problem jeden z wielu.

Jeżeli tak wskaż jakie , jeżeli nie zamknij się i przestań wypisywać że nie mają równych praw, bo nie mas pojęcia o czym mówisz.

A teraz zamknij się Ty.
  • Odpowiedz
@Comboman: A samotne matki i samotni ojcowie? Jakoś udaje im się dobrze wychować swoje dzieci. A moim zdaniem powinno się robić szereg testów. Np. psychologiczne. Czy wszelkiej innej maści, aby określić kto może adoptować dzieci. Jedno trzeba powiedzieć: na wychowanie na pewno nie będzie miała wpływu płeć.
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: Nie mają i co ? Dlaczego miałyby je mieć ? Najwidoczniej nie jesteś w stanie nawet zrozumieć argumentów, które Ci przedstawiłem.
Aha jak widać na 2 pytania proste jak budowa cepa nie jesteś w stanie odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: No to jak chcą być partnerami na całe życie i korzystać z przywilejów to proszę mają prawo zawrzeć związek małżeński czy to świecki czy to wyznaniowy. Problem rozwiązany.
  • Odpowiedz
@bones1909: Ojoj, czy Ty przed chwilą nie wyzywałeś mnie od nieuków? Bo przypominam Ci, że w Polsce nie można zarejestrować związku między osobami tej samej płci i korzystać z przywilejów jakie to daje czyli: wspólne rozliczanie podatków, ulgi podatkowe istniejące w rodzinie, prawo do decydowaniu o leczeniu partnera, możliwość otrzymania spadku po partnerze itd...
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: nie zgodzę się z tym, powody podałem wcześniej...
ten temat to kolejna gównoburza.. zmieni... niezmieni....... zmieni ... niezmieni
jak dla mnie to wystarczające powody (nie chce mi się tego tłumaczyć, może mnie nie rozumiesz ? spróbuj)

powiesz że jestem zamknięty na poglądy, hehe a jak Tobie powiedzą skocz do wulkanu to skoczysz ?...


@bones1909: niema sensu się kłócić, wyższość związku kobiety i mężczyzny spowodowana jest ludzką siłą
  • Odpowiedz
@InnyKtosek: Miałem nadzieje, że chociaż część z mojej pierwszej wypowiedzi zrozumiałeś, ale jak widać płonne były moje nadzieję w stosunku do Ciebie. Polecam przeczytać jeszcze raz, postarać się zrozumieć dlaczego związek kobiety i mężczyzny otrzymuje od państwa pewne przywileje, a potem brać się za pisanie.
  • Odpowiedz
@bones1909: Aha, czyli Twoim zdaniem:

Najbliższa osoba dla homoseksualisty...
- ...nie może decydować o leczeniu partnera... bo nie mogą mieć dzieci.
- ...nie może mieć wspólnego majątku ze swoim partnerem na który pracują wspólnie... bo nie mogą mieć dzieci.
- ...nie może otrzymać spadku od swojego partnera (w przypadku braku testamentu) w razie jego śmierci... bo nie mogą
  • Odpowiedz