Wpis z mikrobloga

@Draxx: tez tak uważam i jak patrzę na ludzi kupujących 8 guest boxów i proszacych o więcej to mi ręce opadają... Dobrze, że teraz będzie coś innego. :)
  • Odpowiedz
@Czaper: chciałem lubą namówić, ale przy obecnym kursie dolara (prawie 4 złote - bo dla mnie 3,7 to prawie 4:P) to spory wydatek. Niemniej chętnie bym się dorzucił do tego, bo gra jest świetna i ten sezon zapowiada się bogato.
Wydaje mi się jednak, że Rue Morgue miało dużo więcej dodatkowych rzeczy za 150 zielonych. Może tu jeszcze coś dorzucą : D
  • Odpowiedz
@CKNorek: nie brałem udziału w innych KS, to nie wiem. Ale mam nadzieję, że do końca to jeszcze dorzucą trochę dodatków.
Ludzie robią pod siebie na te guest boxy, nie rozumiem tego, bo wartość dodana moim zdaniem żadna, nawet nie wymuślili na artystach jakiejś zgodności stylu, więc pewnie powędrują na popularny portal aukcyjny.
  • Odpowiedz
@CKNorek: Z tego co wiem to te plastikowe tacki sa drogie wiec dlatego jest w dodatku mniej rzeczy, myślę że raczej nie zmienią formuły jakoś dyrastycznie i zobaczymy jeszcze ze 3-4 nowych bohaterów.
  • Odpowiedz