Wpis z mikrobloga

Mireczki, tego fenomenu nigdy nie zrozumiem. Sztab inżynierów nie śpi po nocach, projektuje cienki, przyjemny w dotyku i odbiorze wizualnym smartfon. Po to, żeby zaraz po zakupie został on ubrany w silikonową gumę za 10zł pachnącą Chinami, albo inny równie #!$%@? cover z plastiku. No żesz #!$%@? ja #!$%@?, to jest chore?! Za chwilę pojawią się głosy - dbam o swój telefon, szanuję go, kiedy spadnie w gumce to nadal będzie w stanie idealnym. Bla,Bla,Bla... Pytanie #!$%@? dla kogo to wszystko? Dla drugiego właściciela, który kupi go za dwa lata na allegro? Czy utrzymanie stanu fabrycznego urządzenia, jest warte obcowania kilkadziesiąt razy dziennie z gumą o jakości marniejszej niż najtańsze kondomy z Biedronki? Po to technologia umożliwia produkcję estetycznych i przyjemnych w odbiorze produktów, żeby z nich korzystać! #!$%@? kiedyś kabury do paska na Nokie 6210 a teraz silikony na smarfony. Nigdy tego nie zrozumiem.

Kto myśli podobnie, plusuje. Kto lubi w kondomie, przewija dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niepopularnaopinia #smartfon #oswiadczenie
Pobierz p.....e - Mireczki, tego fenomenu nigdy nie zrozumiem. Sztab inżynierów nie śpi po no...
źródło: comment_oJQKecruBecnYwKdV8UVHplcHDPrvZmT.jpg
  • 90
dbam o swój telefon, szanuję go


@pomidorowy_joe: logika jest dość dziwna, bo niby tacy ludzie dbają o telefon by cieszyć się jego idealnym stanem jak najdłużej, a najtańsza folia po niedługim czasie normalnego użytkowania wygląda jak kupa, a przezroczysty silikon żółknie i jest niemiły. Ot, takie korzystanie z ładnego telefonu w idealnym stanie. Po dwóch latach cieszą się, bo dostaną za niego w komisie 50 zł więcej, a przez ponad 700
Pytanie #!$%@? dla kogo to wszystko? Dla drugiego właściciela, który kupi go za dwa lata na allegro?


@pomidorowy_joe: po to, żeby się nie #!$%@?ł na pierdyliard części jak spadnie na posadzkę. Aż tak trudno do tego dojść?
Mnie nie obchodzi że producent sobie wymyślił zrobienie ślicznego telefonu błyszczącego amelinium i szkłem na krawędziach - jak spadnie na tę krawędź to w najlepszym wypadku się ukruszy, w najgorszym zrobi pajęczynka na ekranie.
@pomidorowy_joe: Ja niczego nie używam, bo po co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak co dwa lata wychodzi nowy.


@Pertaseth: a ja używam, bo chcę wymienić telefon wtedy kiedy mi to będzie pasowało, a nie po paru miesiącach jak mi się rozwali po kolejnym locie ku posadzce.
@enron: Pro-tip: przy normalnym korzystaniu z telefonu nie będzie on lądował na posadzce.


@Pertaseth: cóż, mi ląduje. Nie zawsze mam na sobie spodnie z paskiem do którego przypinam kaburę, zdarza mi się potknąć, zdarza mi się zahaczyć rękawem o klamkę podczas rozmowy... A właśnie. JAK JA NIENAWIDZĘ ODSTAJĄCYCH KLAMEK :)
A jak jadę nad morze czy biegam w deszczu to pakuję telefon w paskudną obudową lifeproof, która wygląda gównianie za