Wpis z mikrobloga

Mireczki, tego fenomenu nigdy nie zrozumiem. Sztab inżynierów nie śpi po nocach, projektuje cienki, przyjemny w dotyku i odbiorze wizualnym smartfon. Po to, żeby zaraz po zakupie został on ubrany w silikonową gumę za 10zł pachnącą Chinami, albo inny równie #!$%@? cover z plastiku. No żesz #!$%@? ja #!$%@?, to jest chore?! Za chwilę pojawią się głosy - dbam o swój telefon, szanuję go, kiedy spadnie w gumce to nadal będzie w stanie idealnym. Bla,Bla,Bla... Pytanie #!$%@? dla kogo to wszystko? Dla drugiego właściciela, który kupi go za dwa lata na allegro? Czy utrzymanie stanu fabrycznego urządzenia, jest warte obcowania kilkadziesiąt razy dziennie z gumą o jakości marniejszej niż najtańsze kondomy z Biedronki? Po to technologia umożliwia produkcję estetycznych i przyjemnych w odbiorze produktów, żeby z nich korzystać! #!$%@? kiedyś kabury do paska na Nokie 6210 a teraz silikony na smarfony. Nigdy tego nie zrozumiem.

Kto myśli podobnie, plusuje. Kto lubi w kondomie, przewija dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niepopularnaopinia #smartfon #oswiadczenie
p.....e - Mireczki, tego fenomenu nigdy nie zrozumiem. Sztab inżynierów nie śpi po no...

źródło: comment_oJQKecruBecnYwKdV8UVHplcHDPrvZmT.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
Sztab inżynierów nie śpi po nocach, projektuje cienki, przyjemny w dotyku i odbiorze wizualnym smartfon. Po to, żeby zaraz po zakupie został on ubrany w silikonową gumę za 10zł pachnącą Chinami, albo inny równie #!$%@? cover z plastiku. No żesz #!$%@? ja #!$%@?, to jest chore?!


@pomidorowy_joe: Ale ja nie kupuje telefonu dlatego, że jest cienki czy ma ładną tylnią obudowę. Interesuje mnie system, parametry, wygoda działania. Jak dla mnie telefony mogłyby być 50% grubsze, byleby miały dłuższy czas pracy na baterii.

Telefon to narzędzie pracy, chowany i wyjmowany z kieszeni 100x dziennie, leżący na stołach i biurkach, ruszany, przesuwany
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: Nexus 4 here. Szkło z przodu, szkło z tyłu. Śliskie to to jak jajko. Akurat kupiłem z pękniętym tylnym szkłem i używałem jakiś czas bez kondoma, póki mi nie upadł i tył popękał dalej. Jako, że kupiłem go za bezcen to połasiłem się na droższy case, bo na widok tych silikonowych s-line z alledrogo dostaję rozwolnienia. Rearth Ringke Fusion - polecam ten styl.
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: To samo się tyczy pokrowców na fotele w aucie.Co by do sprzedaży tapicerka była w dobrym stanie. Widziałem kiedyś program tv o gościu ,który miał wszystko w chacie folią oklejone żeby się nie zniszczyło i nie traciło na wartości.
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: Szczerze mówiąc nie bardzo mnie obchodzi, że ktoś pomyśli sobie, że mam brzydki telefon, bo noszę go w brzydkiej gumie. Telefonu nie wymieniam raczej co dwa lata, ani nie sprzedaje, bo korzystam z niego tak długo, aż coś się zepsuje. Guma estetyczna nie jest, ale chroni telefon przede wszystkim przed pęknięciem, jakby spadł np. uderzając o kant. Nikomu też mojego telefonu nie pokazuje, żeby sobie popodziwiał, bo nie ma
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: a ja jestem ciapą i mam taką pracę, ze telefon spada mi co najmniej 2 razy w tygodniu. Nowy mam średnio raz na rok, a jednak musiałabym zmieniać szybkę po miesiącu, bo po prostu się pęka. Do tego mam śliczny zielony kejs na telefona i podoba mi się teraz bardziej ;>
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: a ja czegos innego nie rozumiem... jakies inzynierki wymyslaja telefona wielkiego jak benis kaszubskiego ktorego nie da sie utrzymac w dloni a w obudowie nie ma ani jednego otworu zeby przymocowac do niej pasek czegokolwiek zeby go chycic jak bedzie z reki wypadac
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: Cisnę strasznie ze swojej siostry. Dzwoni do mnie, że chce przejść z mixa na abonament i koniecznie muszę iść z nią do salonu żeby doradzić. Cytuję "telefon objętnie jaki, byle Samsung, bo te znam. Z apek używam tylko fejsa i snapa, więc nie musi być jakiś super szybki". No ok, wszystko fajnie, abonament wybrany, telefon już też, ale nagle babka wyciągą jakiegoś Szajsunga A3 czy kij wie co, a
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: Ok można nie nosić bez pokrowca jeśli komuś zależy na wyglądzie, ale kurde mam note'a 2 i jakoś w pokrowcu o wiele lepiej leży w dłoni i nie spada mi tak często jak nosiłem bez, inna sprawa, że dla mnie jest on za cienki i nie mogę go wygodnie chwycić bez pokrowca a przeciesz nie o to chodzi żeby się męczyć. No i w sumie pokrowiec do ochrony potrzebny
  • Odpowiedz