Wpis z mikrobloga

Mireczki, tego fenomenu nigdy nie zrozumiem. Sztab inżynierów nie śpi po nocach, projektuje cienki, przyjemny w dotyku i odbiorze wizualnym smartfon. Po to, żeby zaraz po zakupie został on ubrany w silikonową gumę za 10zł pachnącą Chinami, albo inny równie #!$%@? cover z plastiku. No żesz #!$%@? ja #!$%@?, to jest chore?! Za chwilę pojawią się głosy - dbam o swój telefon, szanuję go, kiedy spadnie w gumce to nadal będzie w stanie idealnym. Bla,Bla,Bla... Pytanie #!$%@? dla kogo to wszystko? Dla drugiego właściciela, który kupi go za dwa lata na allegro? Czy utrzymanie stanu fabrycznego urządzenia, jest warte obcowania kilkadziesiąt razy dziennie z gumą o jakości marniejszej niż najtańsze kondomy z Biedronki? Po to technologia umożliwia produkcję estetycznych i przyjemnych w odbiorze produktów, żeby z nich korzystać! #!$%@? kiedyś kabury do paska na Nokie 6210 a teraz silikony na smarfony. Nigdy tego nie zrozumiem.

Kto myśli podobnie, plusuje. Kto lubi w kondomie, przewija dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niepopularnaopinia #smartfon #oswiadczenie
p.....e - Mireczki, tego fenomenu nigdy nie zrozumiem. Sztab inżynierów nie śpi po no...

źródło: comment_oJQKecruBecnYwKdV8UVHplcHDPrvZmT.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
tego fenomenu nigdy nie zrozumiem.


@pomidorowy_joe: ja tam niczego takiego nie używam... ale jeśli czegoś nie zrozumiem, to tego że ktoś może mieć ból dupy o coś takiego... jak ktoś np pracuje w nieprzyjaznym dla takiego typu sprzętu środowisku, to normalne że sobie go opancerzy bo zaraz by to miał zniszczone.
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: To jest ten sam typ ludzi którzy oklejają piloty do TV folią, albo parkinsonowcy którzy nie potrafią utrzymać telefonu w rękach i liczą na to że podłej jakości i wątpliwej urody kondom uratuje ich cud techniki, a jednocześnie nie zależy im na przyjemnym obcowaniu z nim (grube folie na ekran psujące kolory i czułość). Ewentualnie ten żenujący typ który po roku probuje sprzedać telefon 200zł taniej niż nowy egzemplarz w
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: a za tydzień walniesz wpis w stylu: mirki gdzie najtaniej wymienić szkło w moim ... #przegrywmotzno. ;). Ja tam za bebechy mojego note3 lubię. Estetyka nie jest priorytetem. Widziałem już sporo tel u znajomych z pękniętym szkłem i wtedy już tel. takie piękne nie są. ;)
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: Ja nigdy się w żadne folie/etui nie bawiłem, ale do ostatniego smartfona gumę kupiłem. Dlaczego? Bo jakiś geniusz inżynier wymyślił sobie, że szklany tył telefonu to genialny pomysł i #!$%@? z tym, że przy mokrych/spoconych dłoniach się ślizga.

Druga sprawa, że sporej części ludzi telefon czesto upada i IMO lepiej mieć nawet nieestetyczne etui niż stłuczony ekran.
  • Odpowiedz
@pomidorowy_joe: co do pilota to tez robiłem takie ofoliowanie dla moej babci. Miała 85lat non stop używała jakieś masci, a potem łapała za pilot... i co tydzien trzeba było go czyscić. Obłożyło się folią i problem rozwiązany... takie z twojej strony #nieznmasiealewypowiem a przecież najprostsze rozwiązania najlepsze..

ogólnie to strasznie #!$%@?... to tak jak by mówić ze np nad autem terenowym pracował sztab inżynierów, a potem Janusze debile siedzą w warsztacie
  • Odpowiedz
  • 0
@rebul4: Zwróć uwagę, że obśmiewam obciąganie estetycznego smartfonu za kilkaset/kilka tysięcy złotych chińską gumką. A nie rozwiązania takie jak twoje. BTW, foto pilota to sarkazm w temacie.
  • Odpowiedz