Wpis z mikrobloga

Wysypał mi się Win10 po aktualizacji z 10061 do 10130, a właściwie w jej trakcie, podczas restartu komputera. Teraz przy każdym starcie gdy pojawia się logo Windowsa po 2 sekundach komputer się restartuje. Co któryś restart pod logiem pojawia się napis "Przygotowywanie automatycznej naprawy" ale komputer nadal restartuje się po 2 sekundach. Nie da się wejść do trybu awaryjnego/konsoli odzyskiwania/czegokolwiek. Nawet po włożeniu pena z instalką Win10 objawy są takie same i nie da się wystartować instalki. FU MS :/
#windows10 #windows #gorzkiezale #dlaczegoja
  • 3
@lolek43: Ale twoim zdaniem mam dziękować? Wylałem gorzkie żale, a zaraz zainstaluję jakiegoś windowsa na nowo. Wiem, że jest to wersja technical preview i szczerze mówiąc myślałem, że wysypie się szybciej niż po pół roku ;) No i gdyby ktoś znał sposób na naprawę tego to by było jeszcze fajniej ;)
@lolek43: z tym, że RC ma być na dniach, więc trochę kamieni kupa, bo póki co MS pokazał, że sam proces aktualizacji do kolejnego buildu potrafi coś równo #!$%@?ć, co nie występuje w przypadku czystej instalacji. Tak było na początku i jest do teraz. A teraz Win ma być aktualizowany tylko w ten sposób - czuję, że Win10 będzie z początku awaryjny jak jasna cholera. Previewa używa pewnie w porywach 5%