Wpis z mikrobloga

Czołem #mikrokoksy, co słychać? Dzisiaj zapytam Was o staż jaki macie nie tyle na siłowni co ogólnie swojej 'aktywności'. Niektórzy potrafią wytrenować wspaniałą formę (i efektowną sylwetkę) nie wychodząc nawet z domu (pozdrawiamy bordowych!). Drugie pytanie to jaki macie cel na ten rok lub nadchodzące lato? Wiadomo, że 'sezonowców' nie brakuje ale każdy ma jednak jakiś cel do którego aktualnie dąży i o to właśnie pytam.

1) Jaki macie staż 'aktywności'?

2) Jaki macie aktualny cel do którego dążycie?

Pozwoliłem sobie w profilu wpisać następujące osoby biorąc pod uwagę ich aktywność w temacie i dotychczasowe wpisy: @zepsutyzachod @lanza @swierzaq @bialaowca. Nie jestem żadnym specjalistą ale piszę o tym z tego powodu, że jak komuś to przeszkadza to będę usuwać ale po prostu w ten sposób sobie 'notuję' kogo mogę wołać w danym temacie (a i może innym się przyda w miarę jak lista będzie rosnąć). :P #fitness #zdrowie #silownia #trening

EDIT:

Pomyślałem też, że może stworzymy sobie jakiś kanał związany z dietetyką, treningami i pokrewnymi? Chodzi tylko o to, żeby 'filtrować' bullshit od faktycznie konkretnych i zweryfikowanych informacji. Mógłby w ten sposób powstać taki ala 'niezbędnik' lub po prostu kącik "grupy trzymającej sztangę". :P Mógłbym stworzyć ale nie chcę tego robić sam ani na siłę...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dptd: staż o 14mies.

Dodatkowo gram w tenisa stołowego dosyć intensywnie 1h tygodniowo.

Co do siłowni jestem ograniczony z powodu przepukliny kręgosłupa w odcinku lędźwiowym wiec odpadają u mnie najfajniejsze ćwiczenia tj przysiady ze sztanga, martwy ciąg a nawet dzień dobry czy głupia ławka rzymska.

@swierzaq: Skąd czerpiesz wiedzę nt układania treningów?
  • Odpowiedz
@swierzaq: A polecisz jakaś lekturę na początek? Wiem, że układa się jakoś uwzględniając włókna białe i czerwone (chodzi i liczbę powtórzeń i liczbę serii) i tyle, ale co gdzie jak i kiedy to się jeszcze nie zagłębiałem
  • Odpowiedz