Wpis z mikrobloga

U mnie ten sam koszmar. Paczka tez sobie wisi na WER Warszawa od 16 czerwca i nic. Pisałem wcześniej na sekretariat.cer@warszawa.poczta-polska.pl
to otrzymałem:

Szanowny Panie,


Informujemy, że w systemie monitorowania nadal widnieje informacja o przyjęciu przesyłki w Polsce w dniu 16.06.2016 r.

http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=

Nadmieniamy, że na stronie Poczty Polskiej został zamieszczony komunikat o opóźnieniach związanych z odprawami celnymi przesyłek zagranicznych. Powodem są utrudnienia płynności pracy w Oddziale Celnym Pocztowym w Warszawie. Uniemożliwia
@katarzyna-gabryszewska: jezeli chodzi o te ich skany znim wyleci to myśle, że to wewnętrznie u nich musi przejść wzystkie tak zwane procesy - trudno to komentowac, ale liczy sie dzień wysłania do kraju docelowego czyli do nas.. Ja ostatnio miałam przesyłke aż 21 dni w samolocie ( od momentu wysłania do nadejscia w Warszawie - dramat
No cóż, widać że celnicy to kretyni. Najdłużej stoją paczki z okresu kiedy żyli już wprowadzeniem strajku, czyli te z początku czerwca. Te późniejsze, tak po 15-tym, stoją sobie z tydzień i idą dalej, a o tamtych zapomnieli. Jak strajkują w porządku LIFO zamiast FIFO to paczek możemy się nie doczekać bo nigdy do nich nie dojdą (tych z początku czerwca). Dziwne że nie chcą powkurzać swoim protestem wszystkich, tylko tych z
Pobierz rav83 - No cóż, widać że celnicy to kretyni. Najdłużej stoją paczki z okresu kiedy ży...
źródło: comment_Oyh6rfMZdmETEHdmvpZQNETVpCFcDHV1.jpg
@Siurek11: Myślę, że wiadomości z Gmaila docierają bezproblemowo. Także żaden email nie powinien się zagubić. Chyba, że coś w najgorszym wypadku trafi do spamu.

@Dahaka: Szablonowa wiadomość. To u nich norma. Mi też taką przysłali. Ale dosyć dużo czasu już minęło odkąd Twoja paczka znalazła się w WER Warszawa, więc może i Twoja ruszy bez informacji tak jak i moja.
@Paaula: nie pisałem, co to da. Maile pewnie odbiera kto inny, kto inny sprawdza paki, więc pisanie tam lub do bogu winną pocztę sądzę że nic nie da. Dodam, że moja paczka jest dość duża (może takie zostawiają sobie na koniec, a że takowy nie następuje bo przybywają następne paczki to leży i leży :) ). Na bruk darmozjadów i tyle, mogę nawet poświęcić tę swoją paczkę, i tak pewnie Chińczyk
@rav83: Masz pewnie racje.... Ja tylko dodam, że to wszystko zaczęło sie od momentu kiedy wszystkie paczki zaczęły trafiać nie tylko do Warszawy ale i na Urząd Celny - zrobił sie zator i teraz nie dają rady tego sprawdzać.
A jak duża jest twoja paczka?
1
@rav83: dokładnie moja też od 6-06 WER WARSZAWA masakra nie wiem ale mam dość poczta polska to złodzieje, nie wiem jak można tak klienta traktować ... cały czas cierpliwie czekałam ale już mam dość, wysłałam maile dzwoniłam mają w nosie człowieka
W sumie po przeczytaniu paru komentarzy w necie cofam co powiedziałem - status WER Warszawa wskazuje że paczka leży wciąż w sortowni poczty, celnicy o niej jeszcze nie wiedzą... I tak sobie leży już ponad trzeci tydzień... A gdy tydzień temu dzwoniłem na infolinię poczty - pani powiedziała mi, że paczka jest u celników, zapewne łgała jak pies. Napisałem im maila ze skargą, zobaczymy czy coś pomoże. Jeżeli jutro by coś ruszyło