Wpis z mikrobloga

Mam info ze źródła:

"przesyłki są zwalniane z cła o wartości do 150 EUR
z podatku VAT zwalnia się towary do 22 EUR ( zakupy)
prezenty z podatku VAT do wartości 45 EUR"
Witam tak czytam to tez sie wypowiem. Czekam na dwie przesyłki. Jedna od 10 dni leży w WER WARSZAWA(ta mi sie nie spieszy), druga z warszawy pojechała w dwa dni i jest w WER KOMORNIKI(na tej mi zalezy). Macie może jakieś namiary na które można pisać do WER KOMORNIKI? Moze jak naposze to sie pospiesza
Witajcie, mój przypadek tak jak Wasze nie był odosobniony.
Dzisiaj postanowiłem napisać maila do PP na adres: skargi@poczta-polska.pl

Grzecznie, bez emocji opisałem żeby doręczyli mi przesyłkę, która zalegała w WER Warszawa od 19.06.
Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale właśnie sprawdziłem status i już jest w UP przekazana do doręczenia.

Także pozdrawiam wszystkich oczekujących i życzę dużo cierpliwości.
lwomati - Witajcie, mój przypadek tak jak Wasze nie był odosobniony.
Dzisiaj postano...

źródło: comment_Vqz8uvD8a42W0SYzpiYgGbs9gkhY6FzM.jpg

Pobierz
Moja szczęśliwie dotarła pod drzwi domu. Bluza jest w całości, paczka nie była naruszona.

Może zaprzestali strajków i ruszyli w końcu do pracy. Podobno od dziś miała się sytuacja stabilizować.
A ja.... przysłali mi list żeby wysłać te dokumenty bo zatrzymana przez celników i już tydzień od wysłania przeze mnie leży a Oni nie raczą nawet poinformować czy je dostali, wysyłałem je z dwóch kont gmail i e-mail a w liście było że po 20 dniach od nie otrzymania dokumentów wraca do nadawcy. Z Chin szła 2 dni w polsce leży miesiąc. Ludzie co za #!$%@? kraj.. :/ Co ja mam teraz
@Siurek11: zadzwon do nich. Mialem to samo. Wyslalem dokumenty i czekam a tam nic sie nie dzieje. W koncu zadzwonilem i okazalo sie ze z poczty o2 do nich nie dochodza wiadomosci. Potem wyslalem z wp i sie ruszylo