Wpis z mikrobloga

Nocne feelsy mnie złapaly ale myślę że i tak nie jest ze mną źle.

Bylem z dziewczyną 4 lata. Bardzo się poklocilismy i się do niej nie odzywałem oraz ja mocno wyzywalem. Później się pogodzilismy ale po 2 dniach chciała przerwy, a powód ze się oddalamy i musi przemyśleć. Po jakimś czasie mi powiedziała ze na tej imprezie calowala się z innym. Minął ponad miesiąc i ona się z nim spotyka. Jak sama mówi, dobrze się spędza czas ale go nie kocha. Typowe zauroczenie na początku czymś nowym. Od kilku dni mi wypisuje. Wczoraj się zobaczyliśmy bo jej koleszka pojechał do domu. Sama nie wie co zrobić, ale nie chce wrócić ani zranić tamtego.

No i tu będzie najważniejsza kwestia. Powiedziała mi ze zrobiła mu dobrze kilka razy, że on jej ręką tez, ze nie jest tak fajnie jak było ze mną. O seksie nic nie chciała mówić ale pewnie i on tez miał miejsce.

Co sądzić o dziewczynie która po 4 latach związku mówi mi ze po miesiącu juz ma kontakt intymny z innym? Nie za szybko? Do tego nie jest do końca przekonana czego chce.

Nie chce do niej wrócić, nie ma takiej opcji. Dla mnie to zwykła szmata. Rozumiem iść do innego ale ona z nim nawet w związku nie jest. Obiecywala ze nikogo innego nie potrzebuje w tych sprawach i ze jestem w tym najlepszy (nadal tak twierdzi) a tu takie zachowanie.

Przyjąłem to ze spokojem, pogadalem chwile i wyszedłem bo myślałem ze się zerzygam.

#zwiazki #tfwnogf #feels #gorzkiezale
  • 113
@Khoney: Stary daj sobie spokój naprawdę i nie myśl że to jest jakaś wyjątkowa sytuacja i że akurat tak Tobie się tylko zdarzyło. Im szybciej zrozumiesz, że musisz z nią zerwać kontakt tym szybciej dojdziesz do siebie, a ona jeszcze szybciej zatęskni. Tylko jak masz rozum to przestaniesz się z nią spotykać i rozmawiać. Testuje Cię jeszcze czy jesteś takim frajerkiem, który pozwoli sobie na to żeby Ci mówiła że #!$%@?
@Lim3: Z tym się zgodzę, chociaż wcale się nie zdziwię że jeżeli @Khoney oleje ją maksymalnie to jej nagle nie zacznie zależeć najbardziej. Docenia się najbardziej coś kiedy się to traci.
Związała czy nie związała po prostu trochę szacunku po 4 latach do tego co było. Chociaż jak wiadomo, każda sytuacja jest inna, kto wie jak było teraz to tylko autor i ona.