Wpis z mikrobloga

Cześć, da się jakoś ustawić rozdzielczość CS:GO wpisując ją liczbowo, w jakichś configach? Chciałbym grać w rozdziałce 16x9, ale mój komputer wyciąga odpowiednią ilość fps tylko w 640x480. Dlatego chciałbym sobie ustawić 850x480, aby mieć 16x9 i małą rozdzielczość.
#pytanie #csgo #komputery
  • 25
  • Odpowiedz
@xvlk: jest jakaś komenta do rozcięcia obrazu? jak mam 4:3 i żeby przy tej samej rozdzielczości rozciągnąc na 16:9, niektórzy to robią ustawieniami nvidii ale u mnie tego nie ma
  • Odpowiedz
@pitu-pr: @7damian7: @xvlk: Jest taka sprawa:

Kiedy wpisuję 850x480 zmienia mi się na 800x600, kiedy wpisuję 1024x576 (to jest 16:9), zmienia się na 1024x768, kiedy natomiast wpisuję 1280x720 (16:9) zmienia mi się prawidłowo. Może gra nie jest przystosowana do takich rozdzielczości?
  • Odpowiedz
@DywanTv: Spróbuj wpisać tam taką jaką chcesz i daj tylko do odczytu. Pewnie nie pozwala na taką dowolność i zmienia na najbliższą dostępną. Gdy nie będzie mógł silnik zmienić w pliku może zostanie ale też wątpię.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Jeszcze ludzie piszą o:

Create a custom resolution in your Nvidia Control Panel .. or your Ati Panel... and then go to CS:GO and there will be your new custom resolution..
  • Odpowiedz