Wpis z mikrobloga

@Aerials: Nie, ale po tym > Ja wolę trochę dopłacić i wziąć nową furę, a nie wywalić górę hajsu na używaną.
Nasza rozmowa staje się bezcelowa.

@LeMoore: Jak rozwalisz sobie sam lampe, czy jak rozwali ją ktoś Tobie np na parkingu i jak dojdziesz do auta to go już nie będzie to AC/OC ? Powodzenia :) Pozatym robić coś z AC w nowym aucie +xxx do składki. A gwarancja jak
@LeMoore: Jak rozwalisz sobie sam lampe, czy jak rozwali ją ktoś Tobie np na parkingu i jak dojdziesz do auta to go już nie będzie to AC/OC ? Powodzenia :) Pozatym robić coś z AC w nowym aucie +xxx do składki.


@Carlos_Irwin_Estevez: oczywiście, że AC. A o ochronie składek słyszał?

A gwarancja jak już wspomniałem jest super, pare lat GW ale wymiana oleju xx% drożej niż u lokalnego mechanika. O
@phariseo: Gratuluje zakupu. O ile za fordami szczególnie nie przepadam, tak te nowe nawet mi się podobają.
I plus tego, że nowy. Choć osobiście zawsze jeżdżę używanymi trupami, bo lubię spore auta i nie mam kasy, żeby kupić coś nowszego. Tak jednak nowy samochód, nawet ten mały ma coś w sobie... Przede wszystkim, że przez te pierwsze lata się nic nie dokłada, wszystko pracuje perfekcyjnie, zero luzów, rdzy itd. Jak jeździsz
@phariseo: Nie było wersji z lepszym wnętrzem? Ogólnie mi się nie podoba, ale gz wyboru i ogólnie kupno auta, nie mam bólu dupy, bo jak kupić auto to tylko nowe z salonu, a nie kręcone audii po 8 właścicielu.
@ZbrodniarzWojenny: Jak będziesz mieć tyle kasy, to zmienisz zdanie. Nie miałem kasy - tylko BMW i AUDI, ewentualnie MERCEDES, byleby szpanerskie, za 40k, sama frajda, mnóstwo koni mechanicznych. #!$%@?, że 10-letnie auto.

A potem masz te pieniądze. I co? I szukasz auta z gwarancją, oszczędnym, ale zrywnym silnikiem, niedużym przebiegiem i tanią eksploatacją. Takiego, do którego zmieścisz rodzinę. I tak właśnie mój światopogląd się zmienił i kupiłem kilkuletnie Mondeo w dieslu
@typ711: tak, wziąłem go na Bardzkiej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Bardzo fajna obsługa, pracownik sam zaproponował jazdę próbną (w dodatku dodał, że od razu mogę przejechać się KAŻDYM jeśli mam chęć), ciągły kontakt telefoniczny. Jak przyjechałem odebrać, wyszedł do mnie pogadać kierownik salonu.
Tego dnia "zwiedziłem" chyba wszystkie salony we Wrocławiu. W Fiacie mieli na mnie totalnie wywalone (podejście 'że ja mam panu sprzedać samochód? zaraz zamykamy'),
@phariseo: zacna fieścina Mirku, niech Ci służy długo i bezawaryjnie :D ja niedługo (1,5 miesiąca jeszcze ( ͡° ʖ̯ ͡°)) też będę odwiedzał salon w celu odbioru swojego mirkowozu.

@palecbiskupa: E tam, Mercedesa CL w AMG by wyrwał ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Fakt, że rocznik co najmniej 10-letni, ale jest czym przycisnąć).

@phariseo: To jest Eco-Boost? Swoją drogą gratuluję zakupu. Bólu dupy nie mam, ale trzymam kciuki żeby gwarancję na luzie przeżył ;)

@hajen: To zależy. Jak ma się rodzinę to też inaczej się podchodzi. Ale jak ktoś jest kawalerem to takie coupe za