Wpis z mikrobloga

@Heninger: Kupisz albo nie kupisz. Raczej nie kupisz, rynek aut używanych jest zepsuty, oszukują cię z każdej strony. Nieważne, czy dajesz auto w komis (pozdrowienia dla Auto Auto w Warszwie! :) ), czy kupujesz. Wejdźcie sobie na, na przykład, otomoto.pl i zaznaczcie opcję "z Polski"... Puch! Gdzie są wszystkie oferty?! Większość aut pochodzi z importu z zachodu. Tam stawki są w Euro, a do tego zarobki wyższe, w związku z
  • Odpowiedz
@ponczek_z_marmoladom: masz do wyboru Audi, Meśka, Mazdę, Toyotę itd...
@NaPewnoNieZyd: Mój wujek kupił fiata ze salonu robił nim 30k rocznie (miał jeszcze 2 samochód którym jeździł częściej)
rok po gwarancji auto zaczęło #!$%@?ć się niemiłosiernie więc się go pozbył (tracąc ok.50% ceny początkowej)

a kto każe ci kupować na komisie albo od mirka handlarza...
na otomoto i allegro masz masę samochodów od prywatnych gości, przed zakupem bierzesz na
  • Odpowiedz
Buty też kupujesz używane, bo tracą połowę wartości po opuszczeniu sklepu? xD

Nie ma to jak porównać kupno nowej pary butów za góra 300 zl do samochodu za 80 tys. Świetne porównanie nie ma co!
  • Odpowiedz
@LeMoore:

@Aerials: Zakładając wariant zakupu w tym samym czasie dwóch kilkuletnich, fajnych aut klasy D (na zasadzie kupujemy 4 latka, po 2 latach sprzedajemy i kupujemy nowsze auto),


@yourboss: Fajne założenie. Szkoda, że praktycznie awykonalne...
  • Odpowiedz
@calaprawdaprostowoczy: Miałem forda (a moja rodzinka do teraz tylko ford - dwa mondea + jeden focus w rodzinie), mam fiata i samochód z grupy fiata (Lancia), z czego ten ostatni chce wymienić na francuza, który mi się spodobał. I najśmieszniejsze, że z żadnym z tych aut nie ma najmniejszego problemu (poza francuzem, którego jeszcze nie mam, więc nie wiem)...
  • Odpowiedz
@Elrok: No to M3 to jest świetna opcja. Sprawdź ile do niego kosztują klocki i tarcze, a potem sprawdź ile do Fiesty. Potem policz ile dorzucisz w przeciągu 200k km do M3, a ile do Fiesty.
  • Odpowiedz
  • 1
@awftt: Wiadomo. Ale jest duze prawdopodobienstwo ze przez 5 lat fiesta straci na wartości z 30000 zl a ta mka moze maksymalnie 10000 zl jeśli w ogole straci, bo to samochód, ktory jest dosc rzadki.
  • Odpowiedz
Uwielbiam takie #!$%@?. Kup bmw albo mercedes 10 letni :D akurat mam nowe bmw i merca s klase 6 letniego. Wiecie ile kosztuje utrzymanie? Wachacz do s klasy 2.500 pln a wiatrak chłodnicy 3.000 pln. .. plastikowy. Nie licząc paliwa to koszt utrzymania kilkuletniego luksusowego auta kosztuje mnie średnio 20k rocznie
  • Odpowiedz