Wpis z mikrobloga

Jak ja nie lubię #zebroplusy...

Co chwilkę 'jestem chora - dajcie plusa'
"kto lubi .... daje plusa"
"kto nie da plusa ten jest ....."
"kto zna daje plusa"

Jeśli będę chciał, sam dam plusa, bez żebrania!

Ludzie, opanujcie się, co Wam dadzą te plusy? Pobyt na mirko powoli zaczyna przypominać przejście przez rynek pełen żebrzących cyganów!

I choćby nie wiem jak ciekawy byłby temat 'żebrania', to takie zbieractwo mnie odstraszają i chyba ani razu (świadomie) nie dałem plusa żebrzącej osobie, mimo, że gdyby w tym samym tekście nie było 'daj plusa', to bez namysłu bym dał....

Chcesz plusy? Napisz coś ciekawego, coś co przyciągnie uwagę innych.
Raz jeden 'prosiłem' o plusy - a właściwie informowałem, że robię małe 'rozdajo' (nie taguje, bo nic nie rozdaję tym razem).

Ale poza tym przypadkiem - nigdy nie prosiłem i nie mam zamiaru. Co mi dadzą plusy? Wyższą pozycję w rankingu? A co mi to da? NIC :)

Amen!

#oswiadczeniezdupy

Tak widzę osoby proszące z byle powodu o plusy:
husky83 - Jak ja nie lubię #zebroplusy... 

Co chwilkę 'jestem chora - dajcie plusa...

źródło: comment_3lfYob7stk7ot4TZAM6MBn3ljw16BWIm.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@vaio: nie koniecznie,ale to już zależy od Ciebie. Nie po to napisałem powyższe, chociaż kusiło, żeby na końcu dopisać 'kto się ze mną zgadza daje plusa', ale niektórzy mogliby nie zrozumieć ironii ;-)
  • Odpowiedz
  • 1
I choćby nie wiem jak ciekawy byłby temat 'żebrania', to takie zbieractwo mnie odstraszają i chyba ani razu (świadomie) nie dałem plusa żebrzącej osobie, mimo, że gdyby w tym samym tekście nie było 'daj plusa', to bez namysłu bym dał....
Mam tak samo jak Ty ;)
  • Odpowiedz
@husky83: Zgadzam się! Potem dziwnie mi się czyta te komentarze pod wpisami typu zaplusuj jeśli kochasz babcie zignoruj jesli chcesz żeby umarła "Hehehe no masz mnie, nie mogłem nie dać plusa!" no bez przesady... Sam też jeszcze nie dałem plusa pod takimi wpisami
  • Odpowiedz