Wpis z mikrobloga

Wolałabym być #tfwnobf do końca życia niż mieć faceta nałogowego gracza.
Całonocne "#!$%@? STRZELAJ TAM JEST #!$%@?" "JA #!$%@? NIE ZAUWAŻYŁEM GO #!$%@? #!$%@? #!$%@? CZITER #!$%@?", przekładanie ważnych spotkań, bo o 19 jakiś długooczekiwany event, #!$%@? hajsu na itemy, paczki, inne gówna i zaniedbywanie reszty świata.

Kij wam w oko obsesyjni gracze. To już jest uzależnienie.

#niepopularnaopinia #boldupy #gorzkiezale #bekazgraczy #gry
  • 201
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Ja zwykłam grać z moim, już byłym, niebieskim paskiem po kilka, czasem kilkanaście godzin dziennie. Hajs ze sprzedaży kasy z gry się zgadzał motzno. :D Ah, te rozmowy z ludźmi z gildii na Skype/TS całymi dniami. To były czasy...
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa z mojej perspektywy to wygląda tak: wszystko jest fajne jak jest w umiarze. facet chce się wyluzować przy kompie, ok nie mam z tym problemu. problem dla mnie zaczyna się kiedy gra staje się bardziej atrakcyjna od realnego życia. kiedy zaczyna się zaniedbywanie obowiązków, ale też jakichś swoich życiowych celów czy ambicji, a typowe "zaraz" zamienia się w kilka godzin czy dni, bo tak trudno się oderwać. no ale to
  • Odpowiedz
jak ktoś gra mając wyraźnie więcej niż 20 lat, to już mu tak zostanie, pewnie po prostu jest jakimś nerdem, stuleją, wykopkiem, no-lifem i woli gadać z ekranem niż z żywym człowiekiem.


@wonsz_smieszek: Co prawda ja nie gram, ale mój kuzyn, ceniony kardiolog, #!$%@? w gry aż miło. Ma żonę i dwójkę dzieci:)
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa:
GRY SĄ ZAJEBISTE. TY JAKIE MASZ ZAINTERESOWANIA?! CO?! #!$%@? IDZIESZ DO GALERII I WYDAJESZ CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄDZE SWOJEGO PANA I MASZ JESZCZE CZELNOŚĆ NAS KRYTYKOWAĆ?! NASZE HOBBY?!

P JAK #!$%@? SIĘ

  • Odpowiedz
@MaxiimumR: No właśnie nie do końca, zagranie nocki czy umówienie się na spotkanie w grze o określonej godzinie nie jest uzależnieniem. Wydawanie kasy na itemki już jest dziwne ale #!$%@? mnie obchodzi co kto robi ze swoją kasą? Jak widać @Mirabelkowa ma z tym problem.
  • Odpowiedz
Kurde odpuscie te zadawanie mi pytan bo wlasnie ide nad Wisle xD A wy co? Acziwmenty w batelfildzie odblokowane?

A tym wszystkim ktorzy zaczynaja uskuteczniac jakies ad personam w moja strone serdeczny palec srodkowy w czolo, bo chamy i prostaki niepotrafiace wyrazic swojego zdania na nic wiecej nie zasluguja ;)
  • Odpowiedz