Wpis z mikrobloga

Wolałabym być #tfwnobf do końca życia niż mieć faceta nałogowego gracza.
Całonocne "#!$%@? STRZELAJ TAM JEST #!$%@?" "JA #!$%@? NIE ZAUWAŻYŁEM GO #!$%@? #!$%@? #!$%@? CZITER #!$%@?", przekładanie ważnych spotkań, bo o 19 jakiś długooczekiwany event, #!$%@? hajsu na itemy, paczki, inne gówna i zaniedbywanie reszty świata.

Kij wam w oko obsesyjni gracze. To już jest uzależnienie.

#niepopularnaopinia #boldupy #gorzkiezale #bekazgraczy #gry
  • 201
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Czy mi się wydaje, czy właśnie marnujesz czas na wykopie? To z pewnością o wiele cenniejsza rozrywka od grania w gierki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale z takich wstających o 3 w nocy albo drących japę to beka jednak. Pograć lubię, ale nigdy nie robiłem czegoś takiego. Ot, na luzie, godzina-dwie, czasem więcej, czasem przez kilka tygodni w ogóle.
  • Odpowiedz
@rozlane_mleko:

Wolałabym być #tfwnobf do końca życia niż mieć faceta piekarza.
Całonocne "#!$%@? ŹLE SIĘ SMARUJE BUŁKA #!$%@?" "JA #!$%@? SPALIŁA SIĘ #!$%@? #!$%@? #!$%@? GAŚNICA #!$%@?", przekładanie ważnych spotkań, bo o 19 jakiś długooczekiwany zlot fanów pieczywa tostowego, #!$%@? hajsu na mąkę, masło i inne gówna i zaniedbywanie reszty świata.

Kij wam w oko obsesyjni piekarze. To już jest uzależnienie.
  • Odpowiedz
@Simo_Hayha: Nie. Pracuję przy kompie - jak potrzebuję chwili odpoczynku od czytania art. naukowych (to właśnie m.in. robię na kompie), to przełączam na przeglądarkę i za 5 minut wracam. Tak nikt w gry nie gra, bo się nawet nie da.
  • Odpowiedz
Wolałabym być #tfwnobf do końca życia niż mieć faceta nałogowego piekarza.

Całonocne "ROŚNIJCIE DROŻDŻE #!$%@? #!$%@?" "JA #!$%@? PRZYPALIŁEM TEN CHLEB NO #!$%@? #!$%@?", przekładanie ważnych spotkań, bo o 19 ciasto skończy rosnąć, #!$%@? hajsu na piekarniki, wałki do ciasta, inne gówna i zaniedbywanie reszty świata.

Kij wam w oko obsesyjni piekarze. To już jest uzależnienie.
  • Odpowiedz
@Grzechu3121: @rozlane_mleko: Wolałabym być #tfwnobf do końca życia niż mieć faceta fotografa.
Całonocne "#!$%@? NIE CHCE SIĘ WYWOŁAĆ ZDJĘCIE #!$%@?" "JA #!$%@? NIE MAM TEGO OBIEKTYWU #!$%@? #!$%@? #!$%@? LEICA #!$%@?", przekładanie ważnych spotkań, bo o 19 jakiś długooczekiwany zlot Sebastian Gałecki Photography, #!$%@? hajsu na filtry, klisze, inne gówna i zaniedbywanie reszty świata.

Kij wam w oko obsesyjni fotografowie. To już jest uzależnienie.
  • Odpowiedz