Wpis z mikrobloga

Wolałabym być #tfwnobf do końca życia niż mieć faceta nałogowego gracza.
Całonocne "#!$%@? STRZELAJ TAM JEST #!$%@?" "JA #!$%@? NIE ZAUWAŻYŁEM GO #!$%@? #!$%@? #!$%@? CZITER #!$%@?", przekładanie ważnych spotkań, bo o 19 jakiś długooczekiwany event, #!$%@? hajsu na itemy, paczki, inne gówna i zaniedbywanie reszty świata.

Kij wam w oko obsesyjni gracze. To już jest uzależnienie.

#niepopularnaopinia #boldupy #gorzkiezale #bekazgraczy #gry
  • 201
  • Odpowiedz
@megacwok: Patrzysz zerojedynkowo. Niektórzy niczego nie tworzą tylko po prostu grają muzykę, inni grają w gry takie jak Kerbal Space Program które naprawdę rozwijają, pobudzają kreatywność i uczą.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: tutaj nałogowy gracz (były, chociaż każdy nałóg zostawia od cholery komplikacji), masz całkowitą rację. Gdy wyjdzie się z tego i przeanalizuje własną degradację psychiczną, to nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać.
  • Odpowiedz
@Lysy_i_slepy: Przez czytanie ksiazek powieksza sie chociazby zasob slow, przy graniu w pilke ruszasz sie, biegasz. Przy graniu w csa nic nie robisz i jestes od tego jeszcze bardziej #!$%@? bo zyjesz w wirtualnym swiecie
  • Odpowiedz
@Lysy_i_slepy: mowimy tu o nalogowych graczach bo to jest spora liczba osob. A refleks moze poprawic Ci sie w grze, w prawdziwym swiecie ktos rzuci ci mocniej pilke do kosza to dostaniesz nią w łeb i tyle bedzie z refleksu w csie
  • Odpowiedz
@megacwok: Po prostu w dzisiejszych czasach cały czas nadużywa się określenia "nałogowy gracz". Ostatnio gram bardzo rzadko, kiedyś grałem trochę więcej. Znam środowisko od wewnątrz i wiem że nałogowych graczy jest mało, a większość z ludzi uważanych za takich to po prostu osoby które to lubią, albo takie które nie mają niczego innego do roboty. Niech grają jeśli sprawia im to przyjemność.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Obsesyjni tak, ale kupowanie itemkow, co jest w tym zlego? Skoro ma hajs to moze sobie wydawac. Nie mowie w sytuacji w ktorej zalega pozniej z czynszem, ale znalem typow co wydawali po 2 koła na grę ale to byla jakas mala czesc ich zarobkow.
  • Odpowiedz