Wpis z mikrobloga

Przez to, że Rumunka trochę ostatnio #!$%@?ła i zapomniała o istotnym pomieszczeniu mieliśmy kontrolę szefa wcześnie rano w biurze, ale nie dzwonił do mnie ani nie dostałem żadnej wiadomości od Eweliny więc chyba tym razem było spoko. W robocie nabrałem trochę wprawy i przynajmniej spełniam oczekiwania, ale niemożliwej jest zrobienie tego w podanym czasie (średnio schodzi 2x dłużej). Do wysiłku fizycznego się człowiek przyzwyczaja a potem można szybciej w nocy zasnąć (co wcale takie proste nie jest gdy w nocy jest dzień).

Dodatkowo dostałem wczoraj telefon od szefa czy mogę pracować przy przeprowadzkach od 8 do 16 w poniedziałek, bo jakaś firma potrzebuję pomocy. Oczywiście się zgodziłem także w poniedziałek będę "w terenie" od 7 do 22 (od 17 biuro). Mam też nadzieję, że zostanie to potraktowane jako nadgodziny i że do 20 czerwca uda się założyć konto w banku, żeby otrzymać wypłatę. Póki co czekam na papiery, które powinny być u mnie do tygodnia jak nic się nie #!$%@? co nie jest wykluczone. Nakleiłem też imię i nazwisko + adres na bramie mimo, że nikt tego nie zrobił, trochę #!$%@? to wygląda, ale trudno xD

W kolejnych dniach zbliża się termin płacenia czynszu (5,5k nok ze wszystkim), który będę musiał pokryc z oszczędności, które się szybko kurczą. Na szczęście w niedzielę jadę do Szwecji z @adicur i innymi osobami na zakupy a kurczak z Polski skończy mi się akuratnie dzień wcześniej ( )

Odkryłem niedawno, że 50m dalej jest inny pakistański, zamaskowany sklep z niskimi cenami także trochę z nich pod spodem:

- parasol z promocji 25nok (#!$%@?, ale z Polski za 10zł się połamał szybko od wiatru)
- banany też promocja 9nok/kg
- kapsułki do prania Ariel czy coś tego typu 18 za 44nok (normalnie chyba ~70 w innych sklepach)

Teraz jest też promocja na przyzwoity ser żółty 300g za 25nok (normalnie 40 nok).

Poniżej zdjęcie mojej skrzynki na listy, nie pamiętam czy wklejałem wcześniej, ale ciągle ją podziwiam ( )

#platkiowsianewnorwegii
platkiowsiane - Przez to, że Rumunka trochę ostatnio #!$%@?ła i zapomniała o istotnym...

źródło: comment_Zr94zzTAPz4xpJH5WgnKngIDYHF72xZc.jpg

Pobierz
  • 8
@platkiowsiane: Praca od 7 do 22. Mieszkanie w obskurnych warunkach. Jesteś zmuszony oszczędzać nawet na jedzeniu czego nie powinno się robić przy pracy fizycznej. W co ty się chłopie wpakowałeś.
@rskk: Co do jedzenia to jem zdrowo i sporo. Ryz/ makaron z kurczakiem i marchewka, kromki z konserwami, serem, pomidorem/ papryka / cebula, rano platki owsiane ( ͡° ͜ʖ ͡°) + banany. Pije tylko wode. Moim zdaniem diete mam bardzo dobra i sie dobrze czuje fizycznie. Produkty po prostu kupuje w odpowiednich sklepach albo na promocjach na zapas a nie zywnosc gorszej jakosci. Jej cena nie wynika