Wpis z mikrobloga

Nie ma gorszych i bardziej prostacko, prymitywnie brzmiących słów w języku polskim jak określenia kobiecych narządów płciowych. Kilka przykładów:
- #!$%@?
- brocha
- kuciapa
- #!$%@?
- srom

A najgorsi są ludzie, którzy używają tych romantycznych określeń w normalej mowie między sobą. Na samym zaś końcu szeregu tej kategorii podludzi znajują się "kobiety", którym nie przeszkadza wypowiadać się tak o swojej muszelce... "jestem taka napalona, #!$%@? cała mokra", "ale mam opuchniętą kuciapę po tym jak mnie seba walił na klatce schodowej całą noc"...

#bekazpodludzi #sex #jezykpolski #oswiadczenie
D.....r - Nie ma gorszych i bardziej prostacko, prymitywnie brzmiących słów w języku ...

źródło: comment_CXwTxHwArszRE8TvfrrYRY1dqzRrpYjT.jpg

Pobierz
  • 94
@Donk_von_Fisher: Każdy ma inny poziom wrażliwości... Mnie zawsze razi jak ktoś o swojej partnerce mówi dupa, a razi jeszcze bardziej, jak jej to zupełnie nie przeszkadza.
Wiem, stary jestem, ale jak widzę czasem jak dzisiejsi gówniarze z gimnazjum gadają między sobą, to zastanawiam się jak taki śmieć się odnajdzie w życiu. W końcu będzie chciał/musiał trafić do miejsca, gdzie jednak język ma znaczenie.
@Donk_von_Fisher:
Widzę, że mamy podobne myślenie w temacie. Słowo "#!$%@?" jest dla mnie tak wulgarne, że używam go jedynie na określenie kogoś skrajnie głupiego - tępa #!$%@? - dowolnej płci.
Żeby dostosować się do standardów publicznych, w towarzystwie, najczęściej mówię "cipka" (średnio mi pasuje ale co zrobić). A w alkowie już staram się być kreatywny, ale mogą też być mega zdrobnienia np.
pipuszka_. Szczególnie fajnie to działają w połączeniu z ciężkim
@ostrzyjnoz: to górale nie zamieniają często "a" na "o"?
A poza tym - lepiej ograniczaj się z tymi zaczepnymi tekstami, bo internet internetami, ale szacunek rozmówcy się należy.

@Donk_von_Fisher: o łał, jak rozetniesz mirabelkę, wyciągniesz z niej pestkę etc. to wygląda, uwaga... jak dowolna inna śliwka z wyciągniętą pestką.
Na tej zasadzie z drewna też można waginę wyrzeźbić i na tej zasadzie każda dziura się z waginą powinna kojarzyć.
@Pantokrator: Zapomniałam minki wstawić, to tak żartobliwie miało zabrzmieć.
Górali na Podkarpaciu to nie ma aż tak dużo, najwięcej to w Małopolsce, no ale u nas za Sanokiem, na południe, to może i trochę... ale niee, nie generalizujmy.