Wpis z mikrobloga

@DarkBolo: @KRSS: @nienachalny: CDP zrobili świetną grę, którą zrecenzowano i wiele serwisów dało maksymalną ocenę, w tym gamespot który uznał, że ten tytuł należy włączyć w grupę gier wszechczasów. Wątek główny na ok. 60h, ogromny świat, uniwersum Sapkowskiego. Należy się tylko cieszyć, że Polacy potrafią. Spinanie dupy, że tutaj powinno być troszkę więcej drzewek, albo ta cegła powinna być bardziej okrągła i bardziej dopracowana równa się dla mnie #!$%@?
@liqui6: @blubi_su: Nie zrozumcie mnie źle, nie oceniam gry tylko komentuję nieuczciwe zagrywki marketingowe.

Jeżeli Was nie rusza to, że płacąc za jedno dostajecie coś innego a argumenty z "będzie dobrze" przeradzają się w "nie można oceniać gry po reklamie" to no cóż...
@KRSS: Klient to ktoś kto kupił grę. Trudno aby ktoś czuł się oszukany przed premierą. Chyba, ze zamówił preorder bardzo dawno temu (choc mozna było anulować). Bo przecież od dobrego miesiaca sa materiały w sieci z wersji finalnej/badz prawie finalnej. Każdy sobie mógł zobaczyć jak gra wyglada. Po za tym dzieki temu przynajmniej zmalały wymagania na PC. Gracz najlepiej okazuje swoją aprobatę lub jej brak portfelem. Nikt Cię do kupna gry
@m1a1: @Budynior: @Variv: @Adams_GA: @dikamilo:
Oczywiście, że chodzi o osoby, które kupowały preordery.
Inne stanowisko CD Projekt Red miało kilka miesiący temu a jeszcze inaczej mówią teraz.
Powtarzam, nie chodzi o grę tylko nieuczciwe zagrywki marketingowe. Nie byłby to pierwszy przypadek w świecie gier.
Rozumiem pewną solidarność z rodzinnym studiem ale panowie bez przesady.

Zrozumiecie to jak wydacie własne, zarobione przez siebie pieniądze.
@KRSS: Nie nadaje się do pozwu bo wypowiedzi speców od marketingu nie stanowią oferty handlowej. Nawet w stanach sąd odrzucił roszczenia dotyczące ewidentnych kłamst dotyczących ME3
@KRSS: No ja kupiłem preorder więc czuję się jak najbardziej legitymowany do wypowiadania się. Zgadzam się niemal w 100% z Quazem, który w swoim filmie mówił, że te początkowe trailery to była tylko pokazówka technologiczna i że kompy które byłby w stanie ją uciągnąć są chyba tylko w NASA. Po drugie preorder zawsze wiąże się z ryzykiem #!$%@?ąc od grafiki to także z tym czy gra będzie dobrze zoptymalizowana czy nie,
@Aureli: @Adams_GA: Co innego gdy Twój komputer nie uciągnie gry wyglądającej jak na trailerze z 2013 roku a co innego gdy w grze nie ma zawartości z trailera z 2013 roku. Przekonali się o tym już Activision z Colonials Marines.
Ryzykiem przy kupowaniu preorderów jest to czy gra jest grywalna, wciąga i czy nie kończy się po 3 godzinach.
Jeżeli na trailerze na silniku gry, ba! z misji dostępnej w