Wpis z mikrobloga

  • 5
@tmsz: dobry komentarz na ten temat: za Polityka LGBT:
"Czy ze strony PO doszło do zakazania parady w Warszawie?
Czy ze strony PO ktoś zachowywał się tak jak poseł Pawłowiczówna?
Czy pod rządami PO doszło do brutalnej pacyfikacji marszu tak jak w Poznaniu w grudniu 2005 r?
Czy pod rządami PO KRRiT blokowała w mediach treści odnoszące się do osób LGBT?
Czy ktoś z PO zwolnił szefa CODN za
  • Odpowiedz
  • 11
@arczer: zbija kapitał wykonując dobrą robotę. Nie interesuje mnie czy pod publiczkę czy po co ważne ze działa. W przeciwieństwie do Korwina który zabija swoje poparcie i nic nie robi.
  • Odpowiedz
@artpop: Lista legitna, ale co w takim razie odwalają Biedroń i Legierski? Powinni się trzymać z dala od jakiegokolwiek puszczania oczka do PiSu.
  • Odpowiedz
@TowarEksportowy: oczywiście, że nie. Biedroń w przeciwieństwie do ww. realnie pracuje, odnosi spore sukcesy i postępy w Słupsku nie wspominając przy tym zbyt wiele o swojej orientacji. A Gordzka, Palikot potrafili tylko gadać.
  • Odpowiedz
  • 0
@artpop: Jeszcze kilka lat temu bym powiedział "gej prezydentem RP? No raczej nie."

Dziś, patrząc na to co dokonał w Słupsku, nie miałbym nic przeciwko. Mało tego, sam bym głosował. Chyba wszyscy się liberalizujemy.
  • Odpowiedz
@sponge: Tak ale Biedroń jeśli hipotetycznie by startował to jedynie mógłby odwołać się do elektoratu postępowej lewicy, reszta pozycji póki co jest obsadzona i to przynajmniej podwójnie. No chyba że ktoś liczy że byłby w stanie przeją elektorat Kukiza, czy bardziej marginalny Korwina lub Brauna (podane przykładowo). Ja mu nie zarzucam brak umiejętności czy brak sukcesów na tym szczeblu miejskim w Słupsku. Ale jak pokazuje życie oprócz prezydenta Warszawy takie
  • Odpowiedz
A mamy kogoś ze Słupska żeby mnie poinformował co on tam pozmieniał? Nic do gościa nie mam, że lubi facetów. Jak dobrze rządzi to nie interesuje mnie co on tam sobie w sypialni robi.
  • Odpowiedz
Stop konserwatyzmowi

- tak dla wolności

czyli tak dla wolności, no chyba że jesteś konserwatystą to wtedy dla ciebie nie ma wolności. Hipokryta.

@artpop:
  • Odpowiedz
@artpop: napisales takie hasełko ... i to na byc cos ?

To jakbym ja wstawil Korwina i napisal to samo, łooooo plusujcie, objawienie.
Nie.
Wszyscy by to uznali za żałosne i nie dlatego "że Korwin", tylko dlatego że zerowa tresc
  • Odpowiedz