Wpis z mikrobloga

@TSoprano: Jestem ze Słupska i mogę powiedzieć, że dla mnie jako zwykłego mieszkańca niewiele się zmieniło. Biedroń mimo obietnic nie zlikwidował Straży Miejskiej, zrobił jakieś rotacje na stołkach, ogłosił przetarg na nowe logo (jakby aktualne było złe) wkrótce podwyżka za śmieci, zrezygnował z samochodu służbowego i jeździ razem z kierowcą na delegacje do Warszawy, zdjął też godło ze ściany w ramach jakiegoś happeningu i ogólnie pajacuje przed kamerami, a głodne
  • Odpowiedz
@artpop: Powiedz mi co on właściwie zrobił, że tak go chwalicie. Wiem, że propaganda lgbt musi trwać, ale wymień jego osiągnięcia jako prezydenta Słupska.

W ogóle niezłe z was chorągiewki wykopki. Kiedyś Biedroń był tu traktowany jak Szumlewicz i z resztą słusznie. Starczyło, że kilku ludzi (w tym największych propagandzistwa lgbt na wykopie) napisało, że "odnosi sukcesy" nie wymieniając nawet co on właściwie robi i stał się dla was wolnościowym
  • Odpowiedz
dobry komentarz na ten temat: za Polityka LGBT:


@artpop: Rozumiem to ma pokazać jakie PO jest dobre dla LBGT?

Czy PO wprowadziło ustawę o związkach partnerskich? No właśnie.

Zresztą córka Holland, czy Legierski i wielu innych działaczy LGBT mówią, że czują się przez PO oszukani i zawiedzeni ostatnimi ośmioma latami, bo nie da się ukryć, że ta bezpoglądowa partia władzy boi się bardzo konserwatywnego elektoratu i ma gdzieś swoje liberalne
  • Odpowiedz