Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy postanowiłem wrócić po półrocznej przerwie (spadki motzno) na #silownia i zrobić nowy cykl gainerowy, nerki już nasmarowane i tylko czekają na kretę xD
Jako że tydzień temu skończył mi się karnet na dotychczasowej siłce to postanowiłem poszukać innej bo tamta była dość daleko i nie po drodze. Znalazłem w okolicach swojej pracy siłkę (Magiel Fitness na Nowowiejskiego #poznan), która ma karnet miesięczny poranny (wejście do 15:00) za 49zł! Ja i tak chodzę przed robotą więc idealnie. Poszedłem tam wczoraj obczaić co mają i jak to wygląda. Obsługa bardzo miła, i super fajny klimat (całość jest na dwóch piętrach w starej kamiennicy, podzielone wszystko na małe pokoiki). I tak oprowadzają mnie i pokazują sprzęty. Na koniec obchodu spytałem się ich czy dobrze mi się zdaje czy nie było nigdzie stojaków ani racka do przysiadów, a oni się zaczęli jąkać że nie mają... Potem spytałem o podłogę (drewniany parkiet lol) i pytam czy nie mają gdzieś mat bo jak tu mam robić martwy ciąg, a laska do mnie "my tutaj nie rzucamy ciężarami". Wtedy zgniłem totalnie XD rozbawiony wychodząc spojrzałem jeszcze z politowaniem w oczy instruktorowi który siedział w recepcji i widziałem łzy w jego oczach. #coolstory
Więc jak ktoś szuka klimatycznej siłki do fitnessu, pojeżdżenia na orbitreku czy pobiegania na bieżni to polecam bo fajne ceny i bez umów. Jeżeli ktoś jednak chce prawilnie przerzucać żelastwo to niech zapomni. A ja chyba jestem skazany na podpisanie cyrografu w Fitness Poincie w Galerii MM ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 33
Na koniec obchodu spytałem się ich czy dobrze mi się zdaje czy nie było nigdzie stojaków ani racka do przysiadów, a oni się zaczęli jąkać że nie mają... Potem spytałem o podłogę (drewniany parkiet lol) i pytam czy nie mają gdzieś mat bo jak tu mam robić martwy ciąg, a laska do mnie "my tutaj nie rzucamy ciężarami"


@kamdz: Typowa siłownia. 1000 m2 z czego 980 m2 to bieżnie i maszyny
@kamdz: heh, ostatnio robili jakąś pokazówkę na pl. Wolności (widzialem z pracbazy - nie pracujesz czasem u mnie we firmie? xD) i tak myślałem czy nie zajrzeć no ale już wszystko jasne...
@kamdz: Od siebie polecam McFIT na półwieskiej, obok starego browaru. Nie jest najtańsza, ale jest tam wszystko co potrzeba. Siłownia jest duża, z kilkoma pomieszczeniami no i największa zaleta - czynna 24h. Dwa pierwsze wejścia są darmowe #cebuladeals
@kamdz: jeśli masz status studenta, to beactive nie jest problemem. tłoczno nie jest (przynajmniej jak chodzę do 16), w tygodniu otwierają o 7, a na którą chcesz chodzić? o.O
@Dawidosz: chodziłem przez pół roku 200m obok do Przystani Posnania na 6:30 i to była optymalna godzina, tak jak mówię, ten rejon nie jest mi po drodze i godzina 7 jest już za późno
@Wave: racka nie widziałem, tylko jakieś stojaki na ktorych na upartego dałoby się jakoś ale miały wczepione ławki skośne więc troche nie bardzo :/ a o matach nic nie wspomniała jak zapytałem