Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy postanowiłem wrócić po półrocznej przerwie (spadki motzno) na #silownia i zrobić nowy cykl gainerowy, nerki już nasmarowane i tylko czekają na kretę xD
Jako że tydzień temu skończył mi się karnet na dotychczasowej siłce to postanowiłem poszukać innej bo tamta była dość daleko i nie po drodze. Znalazłem w okolicach swojej pracy siłkę (Magiel Fitness na Nowowiejskiego #poznan), która ma karnet miesięczny poranny (wejście do 15:00) za 49zł! Ja i tak chodzę przed robotą więc idealnie. Poszedłem tam wczoraj obczaić co mają i jak to wygląda. Obsługa bardzo miła, i super fajny klimat (całość jest na dwóch piętrach w starej kamiennicy, podzielone wszystko na małe pokoiki). I tak oprowadzają mnie i pokazują sprzęty. Na koniec obchodu spytałem się ich czy dobrze mi się zdaje czy nie było nigdzie stojaków ani racka do przysiadów, a oni się zaczęli jąkać że nie mają... Potem spytałem o podłogę (drewniany parkiet lol) i pytam czy nie mają gdzieś mat bo jak tu mam robić martwy ciąg, a laska do mnie "my tutaj nie rzucamy ciężarami". Wtedy zgniłem totalnie XD rozbawiony wychodząc spojrzałem jeszcze z politowaniem w oczy instruktorowi który siedział w recepcji i widziałem łzy w jego oczach. #coolstory
Więc jak ktoś szuka klimatycznej siłki do fitnessu, pojeżdżenia na orbitreku czy pobiegania na bieżni to polecam bo fajne ceny i bez umów. Jeżeli ktoś jednak chce prawilnie przerzucać żelastwo to niech zapomni. A ja chyba jestem skazany na podpisanie cyrografu w Fitness Poincie w Galerii MM ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dawidosz: a chodzę ( ͡º ͜ʖ͡º). Ostatnio do Radka tylko 1-2 razy w tygodniu, bo często muszę trenować o 6 rano, a wtedy udaję się do Atlantisa, ale generalnie to jest moja siłownia numero uno. W jakich godzinach cwiczysz (oprócz tego, że przed 16)?
  • Odpowiedz