Wpis z mikrobloga

@Wiedmolol: Szczęść Bożę. Niestety, ale torrenty to niemiecko rosyjskie kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym. Ja proszę pana nie jestem anty, ja jestem pro. Pro nie czekanie na ściąganie, pro nie powielania kopii i pro niby nie łamania praw autorskich, bo widzi pan- jak się ogląda w internetach to jest chociaż te minimum suwerenności podmiotu oglądającego serial. Tak zbudujemy Polskę. Z Bogiem.
@ImInLoveWithTheCoco: O przepraszam, ale to serwisy online są niemiecko-rosyjskim kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym. Dostępne bez żadnych problemów, publiczne trackery nie mają praktycznie żadnych zysków(jakiś tam wdowi grosz z reklam, ale mając AdBlocka nigdy nie widziałem tam reklam). Serwisy online natomiast żerują na Polakach, gnębiąc ich limitami, zajętymi serwerami i abonamentami. Jestem przekonany, że to oni chcą wycinać polskie lasy państwowe by polski naród udusić. Tym samym musisz sobie zadać pytanie,
@Wiedmolol: Akurat z scs i iitv.info można było korzystać w pełni za darmo. Takie strony dają dużą wygodę bo łatwo widać którego serialu wyszedł nowy odcinek,2 kliknięcia i już leci. Jakość na większych ekranach może być niewystarczająca ale źle nie jest i o ile oglądasz po ang to torrenty są najlepsze to próbując ściągnąć coś z lektorem to można krwawicy dostać.
@adienhq: pogdesign.co.uk/cat albo episodecalendar czy Series Guide na Androida i mam najlepiej ogarnięte seriale jak tylko się da. Oglądam obecnie jakieś ~15 różnych seriali i sobie nie wyobrażam jak miałbym to ogarnąć bez czegoś do zarządzania.

A oglądanie seriali z lektorem to największy stopień upodlenia.
Chodziło mi o to, że na 1 stronie widzisz że wyszedł nowy odcinek i od razu możesz oglądać. Jasne lepiej w oryginale ale jak np ćwiczę to wole oglądać z lektorem bo nie muszę się tak skupiać i wszystko na głośnikach słychać.