Wpis z mikrobloga

Co mi opowiedziano to ja nawet nie. Cumpel był na spotkaniu licbazy po 10 latach, siedzą w restauracji i wbija spóźniony jeden gość (niespecjalnie się kolegowali, aczkolwiek był lubiany w klasie) i jak nie #rozowypasek się wydarła, że ma #!$%@?ć stąd to on nawet nie. Potem wtórował jej cały chórek. Na całą salę drze jape, że jakim prawem ma czelność pokazywać się światu jak porzuca matkę z dzieckiem. Gostek zobaczył, że będzie słabo to w tle wrzasków przywitał się z #niebieskiepaski i wyszedł. Cumpel za nim wyszedł i pyta co im #!$%@?ło jak może wiedzieć. A typek opowiada, że był z bliską koleżanką tej co mordę wydarła. Związek zapowiadał sie dobrze, ona wzięła urlop z pracy żeby pojechać z coleżanką do Chorwacji "babski wypad ( ͡° ͜ʖ ͡°)". Wróciła, po kilku tygodniach okazało się, że jest w ciąży. Typek myślał, że z nim bo specjalnie się nie zabezpieczali więc przyjął i nie dociekał. Potem zrobił test dla pewności bo dziecko "nie pasowało do niego", okazało się, że nie jest ojcem, przypomniała mu się Chorwacja, rzucił ją, a jej dobra koleżanka nadal uważa, że to jego wina bo coś tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


tl;dr


#bekazrozowychpaskow #truestory #rozowepaski
  • 46
  • Odpowiedz
  • 233
@Johny_Gitarzysta69: Co za tępa dzida. Ale takie to już są kobiety. Znaleźć porządną, która nawet nie pomyśli o zdradzie to cud. Mnie też jedna chciała nabrać na dziecko (nie było moje), wkopała w to moją mamę, która jej uwierzyła. I przez to wszystko zerwała ze mną moja dziewczyna, którą kocham do dzisiaj i bylem z nią najszczęśliwszy na świecie.
Różowe paski potrafią okazać się świniami.
Szkoda gościa. #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
Znaleźć porządną, która nawet nie pomyśli o zdradzie to cud.


@RockM: Podobnie można powiedzieć o facetach stereotypowo. Co do reszty to cholernie współczuję, lecz ukochany różowy też trochę głupi, że nie zaufał Tobie do czasu testu. Gdyby wyszło inaczej niż mówiłeś to chociaż mogłaby skopać ci mordę.
  • Odpowiedz
  • 21
@XpedobearX: Ten mój były różowy pasek był sporo młodszy ode mnie - nie chciała stawać na drodze między mną a "moim" dzieckiem i rodziną (moja mama namawiała mnie do ślubu z tamtą w ciąży i wmówiła mojej ukochanej dziewczynie, że Nią się tylko bawię, bo jest tyle młodsza ode mnie). Do tego doszło parę innych spraw, które były spiskiem mojej mamy i tej dziewczyny, która mi chciała wcisnąć tego dziecaka
  • Odpowiedz
@Johny_Gitarzysta69: Jakikolwiek by nie był powód rozstania, to #rozowypasek i tak będzie opowiadać koleżankom, że to on zawinił i że w ogóle to "to i tamto". Kuriozalnie się robi, gdy on jej ufał, a ona pojechała uprawiać seksturystykę z koleżankami, a wszystkie znajome #rozowypasek znają historię, jak to on jej nie szanował i pukał co popadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Johny_Gitarzysta69: przecież on był PRAWDZIWYM ojcem bo opiekował sie nią w czasie ciąży i to nie ma znaczenia ze costam!!!'1

W ogole o czym on mówi, zostawił MATKĘ Z DZIECKIEM a mowi o Chorwacji. To jest ważniejsze niż przyszłość dziecka???? CO ZA POTWÓR. Co ona teraz ma zrobić jak przez niego została sama??
  • Odpowiedz
Mnie też jedna chciała nabrać na dziecko (nie było moje), wkopała w to moją mamę, która jej uwierzyła. I przez to wszystko zerwała ze mną moja dziewczyna, którą kocham do dzisiaj i bylem z nią najszczęśliwszy na świecie.


@RockM: No, ale skoro chciała Cie wrobić to musiałeś się z nią przespać. Więc wychodziłoby na to, że zdradziłeś swoją dziewczynę, którą ponoć wciąż kochasz. No chyba, że poznałeś ją po zerwaniu
  • Odpowiedz
Ona widać siedziała na tym spotkaniu zesrana w obawie że on przyjdzie, prędzej czy poźniej w gadce wyszłoby że się puściła więc wolała prewencyjnie, jak tylko się chłopak pokaże - #!$%@?ć go od stóp do głów tak by nic nie zdążył powiedzieć. W ten sposób sprawa przycichła i wszyscy wrócili do stołów, nie było afery, nic się nie dostało na wykop...
  • Odpowiedz
  • 17
@dondon: Zerwałem z tą, która niby była ze mną w ciąży tydzień przed tym jak poszedłem na pierwszą randkę z Tą, którą kocham - czyli w czerwcu. W styczniu, po sylwestrze okazało się, że moja była jest w 5-6 miesiącu (chociaż z nią nie spałem od dawna, kto inny jest ojcem). Wtedy mój różowy pasek nie chciał wchodzić w drogę pomiędzy mną a tą w ciąży, uwierzyła w bajki mojej
  • Odpowiedz