Wpis z mikrobloga

W ramach wspolpracy mojego bloga #javadevmatt z Magazynem "Programista" maly #konkurs #rozdajo dla plusujacych wpis: jutro wylosuje 3 osoby, ktore otrzymaja wersje elektroniczna magazynu. :D
Chodzi o ten numer.

Niestety zabraklo mi troche czasu, by nagrac filmik z przegladem. Musze wrocic do regularnego nagrywania - troche mnie wydanie mojej gry wybilo z rytmu.
JavaDevMatt - W ramach wspolpracy mojego bloga #javadevmatt z Magazynem "Programista"...

źródło: comment_cwLXUxQdSvz0F740bqR9Fq77L3L1OFNt.jpg

Pobierz
  • 23
@JavaDevMatt: tak przy okazji, jak prawnie rozwiązałeś sprawę wydania gry? Masz własna firmę? Jak kojarze, to gdzieś na etacie siedziałeś i miałeś jakieś decyzje podejmować. Sam pracuje w IT w Niemczech i zastanawiam sie jak połączyć etat z tworzeniem własnych produktów.
Ktoś kupuje takie gazety? Jestem w szoku.


@JackBauer: 15k i brak cebuli wystarczy by kupic do tego akurat choc sama gazeta jest dosc droga to mozna latwo choc nie za darmo miec caly komplet z latami wstecz

ja mysle ze gazetke powinni dostac osoby ktore udzialaja sie jakos na tagu i to nie w gowno rozmowach a w szczegolowych odpowiedziach
@JackBauer: sens jest taki sam jak czytanie blogow programistycznych, zwyczajnie czasem sie czlowiek o czyms dowiaduje o czym nie wiedzial albo nie mial pojecia ze istnieje bo swiat nie podlozyl mu tego przed oczy - a umowmy sie czasem mozna w czyms siedziec i nie wiedziec ze pol roku wczesniej powstal nowy 3 literowy skrot w IT ;)