Wpis z mikrobloga

Hej, słyszałem, że istnieją jakieś wypożyczalnie ebooków. Mam pytanko odnośnie tego by móc z takowych korzystać to prawdopodobnie trzeba jakaś appkę na telefonie, tablecie zainstalować czy może istnieją jakieś z których można by skorzystać posiadając kindla czy inny czytnik ebooków? Moje drugie pytanko to czy znacie jakieś dobre tego typu portale?

#ksiazki #czytajzwykopem #ebook
  • 12
  • Odpowiedz
@Xriri: legimi - jedyna strona tego typu.
Możesz z tego korzystać mając czytniki Onyx, na innych (w tym Kindle) się nie da.
Albo na tablecie czy telefonie, ale te urządzenia moim zdaniem nie nadają się do czytania książek.
  • Odpowiedz
@Xriri: no to na Kindla ebooków nie wypożyczysz. Możesz je kupić, ale jak na legimi nie ma to w innych ebookowych księgarniach pewnie też będzie ciężko. :P
Sprawdź na upolujebooka.pl.
  • Odpowiedz
  • 1
@Xriri: albo się w zorientuj czy książki, których szukasz w ogóle są dostępne w wersji elektronicznej. Beletrystykę da się znaleźć, jeśli nie jest jakaś niszowa, ale o książkach technicznych, fachowych i podręcznikach to możesz raczej zapomnieć
  • Odpowiedz
@ryhu: dzisiaj szukałem pewnej pozycji i zobaczyłem przy okazji, że PWN nawalił ostatnio sporo premier z różnych dziedzin, nawet takie rzeczy jak kilka tomów Transplantologii praktycznej. xD Także idzie ku lepszemu i niedługo może nie będzie problemu kiedy będzie się miało ochotę odchamić i odpocząć od powieści przy Kindlu.
  • Odpowiedz
@ryhu: @rudy2007:
Wydaje mi się, że ogólnie książki techniczne są w wersji ebook dość popularne na świecie. A w Polsce też coraz więcej ich jest dostępnych w wersji elektronicznej.

Ja akurat szukam beletrystyki a dokładnie książek Jack'a Ketchum'a i Bret'a Easton Ellis'a, kiedyś czytałem ich jakieś książki a ostatnio naszła mnie ochota by coś jeszcze ich autorstwa przeczytać.
  • Odpowiedz