Wpis z mikrobloga

Jak wielu z was jest ignorantami popkultury? Nie mówię tu o jakimś hipsterskim zafiksowaniu. Po prostu kogo tez nie obchodzi kultura popularna?
Nie zwracam kompletnie uwagi na aktorów/piosenkarzy, celebrytów. Nie cierpię polskiej kinematografii. Nie znam nazwisk ludzi z show biznesu i nigdy w życiu nie obejrzałem żadnego polskiego serialu czy filmu (nie licząc tych sprzed lat 90tych.), bo uważam je za skrajnie drewniane aktorsko.
Kompletnie mnie to nie interesuje kim jest jakas swift czy przybylska czy jeszcze ktoś inny.
Nie mam z tego powodu kompleksów ale czasem ludzie się na mnie dziwnie patrzą. Co mnie kompletnie nie interesuje.
TV mam ale głównie do streamowania filmów z laptopa i oglądania wyścigów MotoGP.
Radia nie słucham bo co chwile jakies reklamy środków na hemoroidy lecą. Muzyki słucham dużo ale tylko z mp3 czy innego spotifaja.
Ignoranci wszystkich krajów łączmy się w ogólnym posiadaniu w dupie popkultury.
#oswiadczenie #ignoranci
  • 58
  • Odpowiedz
@fisek12345: Widziałem kawałek, dno i pięć metrów mułu. Nawet jeśli scenariusz dobrze napisany to i tak nic nie jest w stanie uratować polskiego aktorstwa...
Powinni ten scenariusz sprzedać gdzieś gdzie wstawią aktorów realnie potrafiących zagrac dobrą rolę.
  • Odpowiedz
@fisek12345: A i ta tendencja do ciągłego trzęsienia kamerą. Ko #!$%@? mać. Nie ma jednego ujęcia gdzie kamerzysta nie ma ataku padaczki.
Zauważyłem to od lat jako rosnąca tendencję. Nikt już #!$%@? nie nagrywa ze stabilizacja. Nawet rekamy pokazywane są trzęsącą się kamerą. Czy ja mam atak padaczki? Nie. Strasznie to żenujące.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Skoro twoja wiedza o polskiej kinematografi jest na poziomie takim że pytasz się o reżysera Służb specjalnych, to sory .
A w breaking bad #!$%@? grają, 10razy gorzej niż House of Cards
  • Odpowiedz
@blubi_su: Wszystko fajnie, masz dużo racji ale mylisz się co do polskiej kinematografii, sory. Jest co najmniej kilka tytułów, które powinieneś zobaczyć, np.:
Pod Mocnym Aniołem
Wymyk
Symetria
Trzy Siostry T
Wesele
Komornik
  • Odpowiedz
@wypokowicz: Nie rozumiem, skoro mu się na pierwszy rzut oka nie podoba to ma się zmuszać, żeby móc takim jak ty opowiedzieć jaki serial był #!$%@?? Ja wiem, że bywa tak, że po głębszej analizie coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się słabe, okazuje się być całkiem dobre, ale jak coś robi złe pierwsze wrażenie to jest robi samo sobie antyreklamę.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Nie jestem ignorantem - mam gdzieś popgwiazdy, nie znam aktorów seriali etc., ale byłem w tym roku parę razy w kinie (z tych nowych na całkiem dobrym Lewiatanie i absolutnie beznadziejnym Whiplash), chodzę na koncerty (ale to muzyka poważna i jazz). Czy odrzucenie celebrytów i ich pisanych przez maszyny pioseneczek dla proli to ignorancja?
  • Odpowiedz
nie cierpię polskiej kinematografii

@blubi_su: naprawdę nie masz sie czym chwalic, nie jestes ignorantem ktory nie zna popkultury, celebrytow a ignorantem ktory nie zna kultury przez duze k, a plusy to chyba dostajesz od innych ograniczonych umyslowo ludzi

W ogole chwalenie sie ignorancja na jakikolwiek temat niezbyt dobrze swiadczy o czlowieku i nie rozumiem tej mody
  • Odpowiedz