Wpis z mikrobloga

Jeśli macie dzieci lub planujecie mieć, nie wrzeszczcie na nie, nie krzyczcie, kiedy się pomylą, nie przepytujcie z materiału do nauki z krzykiem.
Zdecydowanie #niecoolstory Dziewczynka dzisiaj dostała na zajęciach ataku histerii ze strachu przed ojcem, który będzie ją potem przepytywał, a ona nie była pewna czy dobrze odpowie. Na sugestię, że może odbierze ją dzisiaj mama, odpowiedziała tylko, że "mama też krzyczy" i dalej zanosiła się płaczem. Dziewczynka jeszcze nie chodzi do szkoły, jest w zerówce.

Nie róbcie tak. To jest złe. Bardzo złe i odbije się w dalszym życiu.

#kasikuczymatematyki #dzieci #nauka #rodzice
  • 152
@arcymag: typowa męska ignorancja. nie znam się, to się wypowiem. wiem, że dla was klaps jest skuteczną metodą wychowawczą, ale jednak psycholodzy mają odmienne zdanie na ten temat i nie chce mi się polemizować z kimś, kto stwarza własne teorie bez żadnych podstaw naukowych. ludzie tacy jak ja potem biorą ciężki hajs za leczenie dzieci takich jak ta dziewczynka. tyle w temacie. a można tego uniknąć.
przeczytaj sobie odpowiedź @xhxhx i przestań wmawiać, że problem nie istnieje, ok?


@SScherzo: Istnieje problem xhxhx, ale czy istnieje problem dziewczynki? Czemu jedno implikuje drugie? Nadal nie wiem. Wiem, że w Państwie i instytucjach zazwyczaj obowiązuje hierarchia. Gdybym był dyrektorem, a pracownik za moimi plecami edukowal wychowawczo rodziców...
nie znam się, to się wypowiem


@SScherzo: masz dzieci? Czy tylko naukowe podstawy? Nie histeryzuj. Po kolei. Dzieciak zestresowal się na lekcji matematyki a ty rozpetujesz #shitstorm. Przeczytaj sobie na zimno moje posty. Nie kieruje się uczuciami, ale zdrowym rozsądkiem i może to dziwne, ale zdarza mi się współczuć.
Kubeł zimnej wody. Jeśli masz podejrzenia to zglaszasz do przełożonego i tutaj Twoja misja się kończy, bo jesteś wyedukowana do tego
14 obiad?


@SScherzo: o12:30 i co teraz? Dalej będziesz mi wmawiać ze się nie znam bo się nie zgadzamy? Zaakceptuj to, że jesteś w takim razie słabym pracownikiem. Dedykuję że tym Twoim naukowym kierunkiem studiów jest psychologia.

ludzie tacy jak ja potem biorą ciężki hajs za leczenie dzieci takich jak ta dziewczynka


@SScherzo Musiałbym teraz Ci wykazać, że ta 'nauka' nie jest tak naprawdę nauką, przypomnieć życiorys Freuda itd.
Idź lepiej
@arcymag: ale jest 14, więc mylisz się w zeznaniach.

zdziwiłbyś się, ile takich przypadków uratowała moja mama poprzez takie "wtrącanie się". kiedy zrozumiesz, że nie widzę sensu w dalszej dyskusji z Tobą, bo piszesz bzdury i nie zmienię zdania na ten temat?