Wpis z mikrobloga

@YourShadow556: Po czym wnosisz, że koleś po prawej to "miękka cipka"? Koleś po lewej jest zwyczajne obleśny, jeżeli nie potrafi zadbać o swój wygląd (żeby wyglądać przyzwoicie i normalnie, nie musi być jakiś piękny-w obecnej wersji wygląda poprostu jak piwniczny stalker i budzi odrazę) to nie będzie potrafił zadbać o względy kobiety. Tak działa ludzi umysł, że od wyglądu wszystko się zaczyna. Koleś po prawej jest przystojny, wygląda bardzo dobrze, samym
@SuperPunia: To co z tymi parytetami? Czyzby znowu podwojne standardy? To jak to w koncu jest? Mamy wygladac ladnie, czy mozemy #!$%@?ć hamburgery? Nie wiem jak Ty, ale ja glodna jestem... znowu. Chyba bede gruba przez zarcie po nocy, ale przynajmniej jakis przegryw z internetu mnie nie porowna do miekkiej cipki, pachnącego kwiatuszka łaknącego adoracji i podziwu ble ble ble. #!$%@? brzydalowi w dupe. xD
koleś ma w avatarze jakieś chińskie bajki, już wystarczająco ma problemów z postrzeganiem rzeczywistości.


@parasolki: Też się z tym zgadzasz? Widzę, że wreszcie przejrzałaś na oczy i zaczynają być z ciebie ludzie.
@lolcat5000:

Przekonanie, że dla kobiet liczy się wygląd faceta to największy mentalny przegryw.

Koleś po lewej to potworek z piwnicy, ale koleś po prawej to miękka cipka, pachnący kwiatuszek łaknący adoracji i podziwu, który przez swoją pasywność w najlepszym przypadku trafia do friendzone...


Dobry troll :D

@iramusa: Bo kobiety podświadomie nie chcą przyznawać, że kierują się tak jak faceci wyglądem bo to implikuje (błędnie) płytkość. Gdyby się nie kierowały wyglądem,