Wpis z mikrobloga

Smiechlem. Kumpel ostatnio kupil golfa 5 gti. #!$%@?, ze #cebula motzno przez 4 lata oszczedzal jak #!$%@?. Nigdzie nie byl z swoim #rozowypasek przez te 4 lata ani nawet nie wyskoczyl z nami na pizze. Generalnie przez 4 lata #!$%@? kanapki. No nie wiem co trzeba miec w glowie. Zarabia 1700zl netto, po 4 latach kupil samochod za 40 tys. Czyli jego cale oszczednosci. I teraz dajmy przyklad, ze cos sie #!$%@? w tej golfinie i co? 2 lata bedzie zbieral na naprawe? Do tego jezdzi jak ostatni Janusz bo jak jezdzi dynamicznie to mu 15l. Spali. No #!$%@? to po to sie kupuje sportowa wersje, zeby z tego nie korzystac?

#logikacebulakow #samochody #motoryzacja #patologiazewsi #patologia #niewiemjaktotagowacjeszcze

A Wy co myslicie? Ja mam taki samochod, ze jak sie cos #!$%@? to nie odczuwam tego, ze go naprawiam z ostatniej wyplaty...
  • 56
@fryond: Pomijam ogólny bezsens tego czynu, ale jak można przez 4 lata dziadować po to, żeby kupić sobi taki pospolity, do bólu zwyczajny samochód, jak golf? GTI tutaj niewiele zmienia, to dalej jest samochód-ludu golf. Jest tyle ciekawych, nietuzinkowych, fascynujących samochodów, które można kupić poniżej 40 tysięcy (i które być może w jakimś stopniu usprawiedliwiałyby to dziadowanie), a on wybrał po prostu golfa. Nie ogarniam.
@fryond: poczekaj aż zacznie się mu wszystko #!$%@?ć.
U mnie jeden kumpel wymienił toyote na audi, super zadowolony, fajne wyposażenie, skóra, klima dwustrefowa, xenony, DSG, TDI, telewizory no #!$%@? wszystko. Teraz co weekend przy browarze opowiada o kolejnych usterkach i wydatkach xD a jak tylko wspomnisz o toyocie to "nudne auto, tam nic się nie działo"
@fryond: Znam człowieka co miał Golfa w gazie jeździł sobie szczęśliwie, ale zamarzyło mu się coś lepszego, wybór padł na Audi S4 B7. Wszystkie oszczędności wyrzucone, różowy foch na granicy zerwania (nie dziwię się bo wspólnie oszczędzali na coś koło 2 lat, a on nagle wywalił całą swoją część nie licząc się z nią w ogóle) ale udało się kupił sobie naprawdę fajny egzemplarz, upolowany na forum, bardzo ładnie utrzymany, cena