Wpis z mikrobloga

Smiechlem. Kumpel ostatnio kupil golfa 5 gti. C--j, ze #cebula motzno przez 4 lata oszczedzal jak p------y. Nigdzie nie byl z swoim #rozowypasek przez te 4 lata ani nawet nie wyskoczyl z nami na pizze. Generalnie przez 4 lata w--------l kanapki. No nie wiem co trzeba miec w glowie. Zarabia 1700zl netto, po 4 latach kupil samochod za 40 tys. Czyli jego cale oszczednosci. I teraz dajmy przyklad, ze cos sie s-------i w tej golfinie i co? 2 lata bedzie zbieral na naprawe? Do tego jezdzi jak ostatni Janusz bo jak jezdzi dynamicznie to mu 15l. Spali. No k---a to po to sie kupuje sportowa wersje, zeby z tego nie korzystac?

#logikacebulakow #samochody #motoryzacja #patologiazewsi #patologia #niewiemjaktotagowacjeszcze

A Wy co myslicie? Ja mam taki samochod, ze jak sie cos s-------i to nie odczuwam tego, ze go naprawiam z ostatniej wyplaty...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fryond: Jeżeli uważa, że warto było się męczyć na tego golfa (chociaż nie wiem kto normalny kupuje golfa xD) to raczej wszystko z nim w porządku. Jeden woli p-------ć wypłatę na piwsko i chlanie a inny oszczędza na samochód.
  • Odpowiedz
@fryond: jak dla mnie to kupuje się taki samochód że powinno się stać na jego naprawy jak i na zalanie. Gdyby ktoś mnie się zapytał ile moja Audica pali to do dzisiaj nie potrafię obliczyć (a jeżdżę nią ponad rok czasu...). Życzę mu aby nic się poważnego nie spierdzieliło.
  • Odpowiedz
@fryond: podobna logika: dyrektor szkoły w której pracowała moja Mama - gość z 2 dzieci (syn 2 metry wzrostu, córka jak szafa 3 drzwiowa, żona niewiele mniejsza) i kupił sobie Toyotę Celice! Bo musi się pokazać!
  • Odpowiedz
@fryond: jeżeli teraz jest szczęśliwy to są to pieniądze jak najbardziej dobrze wydane, a jak bedzie płakał przy naprawie to juz jego sprawa. Zresztą teraz to juz kupił ten samochód, trzeba mu było doradzic przed, a jesli mu mówiles a mimo to chciał sobie kupic tego golfa to masz czyste sumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shodan56: Nie odradzałem bo przez ostatnie 4 lata jak była sytuacja, że gdzieś się wybieramy to nie bo On kisnie w domu. No k---a, tylko po to żeby kupić sobie golfa? Teraz mu się skrzynia p------i więc raczej nie jest szczęśliwy.
  • Odpowiedz
@fryond: W takim wypadku możesz go wyśmiać :P Na dodatek możesz mu powiedzieć, że w najbliższej przyszłości (czyli 2-3 lata) auto będzie warte dużo mniej i, że już zaczyna na nim tracić;)
  • Odpowiedz