Wpis z mikrobloga

@kocham_jeze: Hehe najłatwiej powiedzieć jak to bardzo się nie kocha ojczyzny, a prawda jest taka że dla każdego człowieka liczy się najbliższe otoczenie czyt. rodzina, znajomi. Możesz interesować się co się dzieje z sąsiadami z osiedla, albo dalekimi krewnymi ale prawda jest taka że w dupie masz los większości Polaków czy ludzi na świecie. Jeśli tak bardzo nie podoba ci się mój system wartości to może wyjdziesz na misję do
  • Odpowiedz
@Rabusek: Waśnie w tym momencie moim marzeniem stało się to żebyś dostał powołanie do wojska, Jeżeli byś się nie zgłosił to groził by ci sąd wojskowy a jak byś uciekł to i po zakończeniu wojny nie miał byś po co wracać bo groziło by ci więzienie, a jeżeli jednak byś się zgłosił, w co wątpię to by cię tam odpowiednio przerobili.
  • Odpowiedz
powiedz mi ile razy w życiu pomogłeś bezinteresownie komuś nieznajomemu.


@wooles: Jeśli tak to cię interesuje, to nieznajomym pomagam regularnie, na przykład udzielając się jako wolontariusz w świetlicy środowiskowej.

jeśli tak bardzo nie podoba ci się mój system wartości to może wyjdziesz na misję do jakiegoś biednego kraju i pomożesz tamtejszym
  • Odpowiedz
@simsoniak: Jakbyś jeszcze jakiegoś syna miała, ale zapomniałem że jesteś grubym, nic nie wartym różowym i na dodatek pewnie feministką.Chcesz równouprawnienia to karabin do łapy i #!$%@? na wojne.W gębie każdy może być dobry.Wyjdź z piwnicy, znajdź chłopa, zrób dzieciaka a potem takie rzeczy gadaj :)

nie pozdrawiam

  • Odpowiedz
@simsoniak: Ale konto to ty usuń naiwniaczko. Ciekawe co powiesz jak będziesz przez swój patridiotyzm przymierać z głodu a twoja rodzina będzie rozbita bo część ucieknie i na pewno wyjdzie na tym najlepiej, część pójdzie do łagru a część zginie.
  • Odpowiedz
Gdyby mój syn powiedział mi, że chce wyemigrować z Polski, bo może być wojna, to natrzaskałabym mu po pysku i wyrzuciłabym go z domu.


@simsoniak: Czyli w sumie i tak by wyemigrował, tylko z lekka poobijany. Nieśmiertelna #logikarozowychpaskow daje znów o sobie znać.
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: No i proszę, niech tacy ludzie rządzą na świecie i nie będzie potrzebna walka za ojczyznę bo nie będzie z kim walczyć, chodzi o poszanowanie ludzkiego życia a nie o traktowanie obywateli jako środka do narzucania swoich racji innym. Dlatego nie chcę walczyć za obce interesy, w moim interesie jest spokojne życie i śmierć na starość i tego życzę każdemu na tej planecie.
  • Odpowiedz