Wpis z mikrobloga

@simsoniak: w takim razie jesteś #!$%@? i nie nadajesz się na matkę. NIGDY W ŻYCIU nie pozwoliłbym dziecku zostać i zdychać za kraj, który jedyne co mu dał, to kłody pod nogi na każdym kroku rozwoju. Chcesz walczyć za ten #!$%@?łek? Zostań i walcz. Nie każ walczyć komuś, za to tylko że miał pecha urodzić się po tej stronie odry. To że się urodziliśmy w Polsce wcale nie jest powodem
  • Odpowiedz
@simsoniak: pamietaj, ze twoj syn to jestes ty - twoja krew i geny. A "ojczyzna" to tylko pojęcie umowne - określa pewien niestały zlepek granic i historię tego zlepka. Kiedys wymyslono panstwa bo ludzie uwielbiali chodzic w grupach i bylo to potrzebne. Czy to pojęcie umowne, tzw "ojczyzna", zasługuje na to by cenić ją ponad to, co jest ściśle twoje - czyli życie twojego syna? "Ojczyzna" będzie trwała i trwała,
  • Odpowiedz
@karolius: Przykro mi czytać te Wasze pomyje które wylewacie na własny dom. Czasami się zastanawiam czy to właśnie Wy nie jesteście tą rosyjską propagandą o której tak się ciągle mówi. Dobrze że wykop to tylko endemit takich życiowych cwaniaków wychowanych przez internet. Przynosicie wstyd swoim rodzicom . PS: NICZYM się nie różnicie od Kuźniara, takie same cwaniaki którzy nie widzą nic prócz końcówki własnego nosa.
  • Odpowiedz
@Rostok: Niestety, mogę, ale nie martw się, odstąpię ci moich 5 ruskich i będę życzył powodzenia z innego kontynentu. 5 w tę czy we w tę, najwyżej trochę nadwyrężysz nadgarstki, ale wierzę w twoje umiejętności, żołnierzu.
  • Odpowiedz
@Flypho: Pamiętaj że zawsze zostaną tacy którzy nie będą mogli uciec i oni będą cierpieć Jeżeli to nie rusza twojego sumienia to jestes insektem i zgnij w Sztumie albo idź w #!$%@? od razu po co czekasz, granice otwarte.
  • Odpowiedz
To tak jakbyś chronił gwałciciela swojej córki i robił to w imię "idei".


@Loloman: Przykłd z dupy. Chyba, że żyjesz w domu tego gwałciciela i korzystasz z jego dóbr, ale przykłądów z dupy nie warto ciągnąć dalej.

Idea musi być piękna


Dla mnie idea niepodległego i uczciwego państwa jest jak najbardziej piękna.
  • Odpowiedz
Jeżeli to nie rusza twojego sumienia to jestes insektem i zgnij w Sztumie albo idź w #!$%@? od razu po co czekasz, granice otwarte.


@Rostok: Pociesza mnie myśl, że wśród nich będą tacy nienawistnicy jak ty xD a także wyborcy PO, czyli ludzie, którzy sami sobie zgotowali ten los.
Czekam aż skończę studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jedyna roznica miedzy toba a jakims ruskim jest, ze Ciebie nauczono, ze trzeba umierac w obronie ojczyzny, a jego ze trzeba podbijac inne kraje ku chwale narodu, ale to ten sam idiotyzm w obu przypadkach.


@kvvach: Idąc tym tokiem myślenia jedyną różnicą między tobą a jakimś ruskim jest to, że ciebie nauczono, że trzeba natychmiast się poddawać - nie jest to najlepszy tok myślenia.

wojny wybuchaja bo wielkim nie zgadza
  • Odpowiedz