Wpis z mikrobloga

@polik95: Żaden lol. Sama się nie ruszam i gdybym miała dzieciaka to chciałabym, żeby umiał przebiec kilka kilometrów i żeby nie mdlał od jednego strzału w pysk. To proste.
@SynuZMagazynu: Ci smutni POwcy i PSLowcy są naszą reprezentacją, którą podobno sami wybraliśmy. :)
  • Odpowiedz
@simsoniak: To co Cię trzyma przed zgłoszeniem się do wojska i służbą dla swojego kraju? A nie, pewnie syna byś wysłała na front, a sama siedziałabyś na dupie w domu, gdy mężczyźni ginęliby na wojnie.
  • Odpowiedz
@wooles: @kiszczak: Zadzwoniłam przed chwilą do swojej matki, co ona o tym sądzi. Powiedziała, że się ze mną zgadza. I że uciekanie od obowiązków nie jest dobre, a ojczyzna to jest obowiązek. Może to kwestia wychowania i wartości? ;]
  • Odpowiedz
@yasmine: A słyszałaś kiedyś o tym, że jest kilka pół służby? Jest to, że się walczy i to, o co się walczy. Może zajmuję się tym drugim? :)

Tak mi Baczyński do głowy przyszedł. XD
  • Odpowiedz
@simsoniak: obyś dzieci nie miała. Jeżeli matka woli, zeby własne dziecko umarło "bo korzenie" to Cie pozdrawiam. Zapytaj sie kobiet żyjących w czasie II wś. czy chętnie puszczały dzieci na front. Jesteś niepoważna.
  • Odpowiedz
  • 162
@simsoniak: A może to kwestia pustych słów? nie znam matki, która chciałaby wysłać dzieci na wojnę. Ja jako ojciec zostanę, ale swojego Syna wysyłam jak najdalej.
  • Odpowiedz
@simsoniak: Ja mógłbym walczyć tylko dla rodziny. Oprócz tego nic mnie w tym kraju nie trzyma, jeśli przez najbliższe lata nie zmieni się władza albo chociaż sposób jej rządzenia, to zaraz po ukończeniu studiów stąd uciekam :)

Ci smutni POwcy i PSLowcy są naszą reprezentacją, którą podobno sami wybraliśmy. :)

Ja ich nie wybierałem :)
  • Odpowiedz