Wpis z mikrobloga

@simsoniak: ja jestem matką i jeżeli miałabym taką możliwość to spakowalabym wszystkich członków mojej rodziny i spieprzała jak najdalej od pierd... bezsensownej wojny. Moje dziecko ma mieć normalne dzieciństwo, ma mieć matkę ojca i reszte rodziny. Nie wiesz co piszesz dziewczyno. Jaki to jest ból martwić się o swoje dziecko.

Jeszcze krew dobrze nie ostygła po 2 wojnie światowej a już ziemia drży na kolejną. Oby jej nie było.
  • Odpowiedz
Wprost nie wierze że jednej idiotce udało się zrobić taką gównoburze. Do tego nie wierze że są debile którzy przyklaskują jej #!$%@? pomysłom.Tacy bohaterscy jesteście? To #!$%@?ć się zapisywać facetów i tak wezmą a kobiety na ochotnika a jak nie macie zamiaru iść to zawrzeć gębę.
Myślałem że tylko moja siostra jest tak jebnięta i twierdzi że prawdziwy facet powinien iść walczyć ale ona nie pójdzie bo jest kobietą.
  • Odpowiedz
@simsoniak: Pozwolę sobie nie czytać całej burzy, więc być może powtórzę któregoś Mirka: zachowaj swój wpis i pokaż dziecku jak dorośnie. Na pewno doceni matkę, dla której idee są ważniejsze niż jej rodzone dziecko. "natrzaskałabym mu po pysku" dobre :) Proponuję trzaskać za każdy akt niesubordynacji! Nie tylko dzieci, ale i rodziców, chłopaków/mężów/partnerów. To rozwiąże wszystkie problemy (nawet związane z wojną) i wymusi na innych uznanie Twoich wartości i priorytetów
  • Odpowiedz
@simsoniak: Właśnie przez takie podejście bohaterów mamy od groma, a dobrobytu nie widać...
Smutne to, ale uważam że w razie ew. wojny stawianie oporu to bezsensowne generowanie trupów (nie mówię o sytuacji gdzie walczy równy z równym np. USA - Chiny gdzie opór ma sens) to właśnie dzięki głupocie bohaterów, po II WŚ w Polsce więcej zostało cwaniaków i #!$%@?ów niż porządnych ludzi.
Francuzi po doświadczeniach I WŚ zrozumieli tę lekcję i odpuścili sobie heroizm w II,
dzięki temu ludzie jeżdżą oglądać zabytki do Paryża zamiast do Warszawy
i chyba nie powiesz mi że Francuzi zapomnieli o swojej historii i tożsamości, Ja powiedziałbym wręcz że są na tym punkcie zboczeni i uważają się za pępek świata (obecna sytuacja "multikulturalna" spowodowana jest innymi czynnikami).
Uważam że na front powinni iść tylko ludzie którzy czują do tego powołanie (zawodowi) i więźniowie - w zamian za oczyszczenie konta, a ludzie bardziej wykształceni, uzdolnieni itp. powinni być wręcz zmuszani do ukrycia się, bo nie ważne jest co się stanie na wojnie, ale kto po wojnie
  • Odpowiedz
@simsoniak: do póki sama się nie zgłosisz do wojska to nie masz rpawa gadać takich głupot. typowa kobieca logika - kobiety to największe ofiary wojny bo płaczą same w domu po mężczyznach których szczątki leżą #!$%@? wie gdzie. mam nadzieję, że nie będziesz miała dzieci
  • Odpowiedz