Wpis z mikrobloga

Szkodliwość oraz potencjał uzależniający popularnych narkotyków.

Spójrzcie gdzie znajduje się legalny a-----l. Jest to jedna z najbardziej niebezpiecznych używek. Nie rozumiem więc jakim prawem osoby palące marihuanę, jedzące MDMA czy tripujące na LSD czy grzybach nazywane są na wykopie często "pier... ćpunami" a picie alkoholu jest tutaj usprawiedliwiane "hehe n------m się kto n------y daje plusa".

Pora żebyście zrozumieli w końcu, że MDMA, LSD czy MJ to są substancje o wiele mniej szkodliwe niż a-----l. O wiele bardziej przyjemne. Roztropne używanie tych substancji nie ma nic wspólnego z patologią ani uzależnieniem.

#narkotykizawszespoko #lsd #m-------a #ciekawostki #wykresy #psychodeliki
D.....r - Szkodliwość oraz potencjał uzależniający popularnych narkotyków.

Spójrzc...

źródło: comment_OwlsKCPNozRF2HKDXIbQst6Oc48BnkZU.jpg

Pobierz
  • 399
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

. @Monochromatyczny_Tadeusz: Jakbym mógł to bym dał 5 plusów. Też mnie krew zalewa jak ludzie nachalnie zachęcają do prób z psychodelikami nawet osoby o wątłej 'konstytucji psychicznej'. A jak próbujesz wyjaśnić swoje obiekcje co do tych środków to z miejsca zostajesz uznany za janusza-narkofoba, bo przecież na hypku pisali że nie ma się czego bać :D
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: co mi da rozmowa która nic nie zmieni? osobiście wolę kupić a-----l w sklepie niż trawę chowając się po krzakach w obawie przed policją czy też wścibskimi ludźmi te lata już mam za sobą i nie czuję potrzeby wracania a cały ten spór komu po co? każdy i tak będzie brał co chce :P
  • Odpowiedz
Ich akurat bym nie słuchał bo oni będą w każdej sprawie o nim wypowiadać się pozytywnie. Serio, nie są dobrym źródłem informacji.


No a kto ma być lepszym źródłem informacji jak nie oni? Przypadkowi ludzie co słyszeli że brał bieluń?
Nie w każdym temacie się o nim wypowiadali pozytywnie. Nawet w swoich utworach kwestionowali jego zachowanie. Polecam posłuchać.

Poza tym specjaliści też nie są takimi debilami, żeby dawać każdemu żółte papiery.
  • Odpowiedz
@gregormin: Uważam, iż tego typu debata jest potrzebna. Mimo iż to nie jest legalne w naszym kraju to zawsze może się ktoś zastanowić czy np. nie ma problemu alkoholowego. Albo nad wycieczką do Holandii czy na trip #ayahuasca do Czech czy Peru. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie fajna dyskusja wyszła w tym wątku. Nie spodziewałem się tego. Obie strony zasługują na plusy.

Weźcie
D.....r - @gregormin: Uważam, iż tego typu debata jest potrzebna. Mimo iż to nie jest...

źródło: comment_onBNYuHqjaAR4knVvYF1siywESvuxv2e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sargon_Ankro: To, że był gangsterem nie wyklucza tego, że może być też psychicznie chory. Do woja też sporo osób nie chciało iść, więc zapewne specjaliści byli na to wyczuleni (o ile im faktycznie zależało). Dobrym źródłem będą zapewne jego inni znajomi i osoby z otoczenia niż koledzy artyści, którzy robią grubą kapuchę na śmierci swojego kolegi (mieli przed tym popularność, ale ile jej zdobyli po śmierci?). Poza tym uważasz, że
  • Odpowiedz
@Fox_Murder: Co to ma wspólnego z MDMA, LSD, MJ czy alkoholem? Nie znasz mojej sytuacji z przeszłości ale zapewniam cię, że kasa nie szła na żadne z tych rzeczy.

@szata: wydaje mi się, że LSD trudniej zdobyć niż MDMA. MDMA teraz wraca w wielkim stylu.
  • Odpowiedz