Wpis z mikrobloga

siemanko
od jakiegoś czasu czytam wykop, postanowiłem założyć konto bo muszę się o coś zapytać.
w środe będę miał już wszystkie suple, dieta też jest, w czwartek zaczynał swoją przygodę z siłką. Dużo filmików pokazuje że kulturyści podczas treningu piją sobie suple np. mieszanka krety+bcaa.
Chciałbym sobie przygotować cos takiego i popijać podczas treningu, i tu jest pytanie jakie proporcje zastosować do takiego napoju?
do dyspozycji mam:
kreatyna creapure, bcaa, mam też izolat serwatkowy(przyda się do takiego napoju?) będę wdzięczny za konkretne opinie.
#silownia #mikrokoksy
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@refa96: musisz mieć jeszcze: koszulkę na ramiączkach Gold Gym, jakaś czapkę z daszkiem, słuchawki dr dre, iPhone to wiadomix, opcjonalnie możesz d-----c Zegarek busole Disel albo coś w tym stylu
  • Odpowiedz
@barteklip: na sniadanie 100g platkow owsianych, 40g odzywki
w szkole jakieś 5 jajek, kanapki
póżniej tuńczyk z wodą i bułka pełnoziarnista
pierś z ryżem
przed siłownia, kreta 10g + 15g bcaa
po siłowni kreta 10g, 15g bcaa, 40g
  • Odpowiedz
@refa96: Pewnie trolujesz. Ja potwierdzam słowa kolegi @zly_wieczor, napisał wszystko to, co chciałem napisać po przeczytaniu Twojego wpisu, a przed przeczytaniem jego komentarza :). Olej przez pierwsze pół roku suple, jak masz dietę to również i suplementację białkiem.
  • Odpowiedz
@koniarek: Szczerze mówiąc- nie. To czwarty raz jak postanowiłem odpowiedzieć w podobnym wpisie, dwa razy trafiłem dobrze, raz nie dało się jednej przemówić do rozsądku, a teraz mamy trolla
  • Odpowiedz