Wpis z mikrobloga

siemanko
od jakiegoś czasu czytam wykop, postanowiłem założyć konto bo muszę się o coś zapytać.
w środe będę miał już wszystkie suple, dieta też jest, w czwartek zaczynał swoją przygodę z siłką. Dużo filmików pokazuje że kulturyści podczas treningu piją sobie suple np. mieszanka krety+bcaa.
Chciałbym sobie przygotować cos takiego i popijać podczas treningu, i tu jest pytanie jakie proporcje zastosować do takiego napoju?
do dyspozycji mam:
kreatyna creapure, bcaa, mam też izolat serwatkowy(przyda się do takiego napoju?) będę wdzięczny za konkretne opinie.
#silownia #mikrokoksy
  • 34
@refa96: Olej picie suplementów w czasie treningu. Jeśli możesz (niektórzy mają z tym problem, bo ich żołądek źle reaguje, ale to chyba mniejszość) to popijaj wodę. Jeśli koniecznie chcesz coś brać do treningu, to zrób sobie przedtreningówkę.
Suple na samym początku zabawy z siłownią to pomyłka.
@refa96:W czasie treningu pijałem jedynie, Vital Stack, ziomki czasem BCAA, ale raczej to po treningu. Nie ma co przeginać, jak dopiero zaczynasz to nie potrzebujesz BCAA, Kreatyn, serwatki. Suplementacja to uzupelnienie. Pozdrawiam cumplu
@refa96: wrzuć wszystko co shakera, dolej odpowiednia ilość wody lub mleka, potrząsaj z wigorem tak długo aż wszystkie składniki się połącza, masz taką mieszanke jak kulturyści na filmach o których wspomniałeś.
Nie musisz dziękować.
@Polska_Bozia: To że masz nie musisz stosować od razu, jeżeli masz dietę, to po co bierzesz serwatkę, nie rozumiem, nie oumam także zaczynać z kreatną, odłóż na bok suple, zacznij z FBW, obstawiam, że chcesz zacząć izolować mieśnie co jest glupotą, poniewaz szybko zacznie siła sę zwiększać lecz stawy zaczna doskwierać. Rób z głową.
@Polska_Bozia: Weź już daj sobie spokój bo chłopak wierzy w to co piszesz. Chyba, że piszesz to na serio to wtedy już skończ bo pieprzysz głupoty
@refa96: Kreatyna to jest maks co potrzebujesz jeśli masz dopiętą dietę. Nie ma czegoś takiego jak trening na masę.
@refa96: Dobra, chyba trzeba powiedzieć parę rzeczy najważniejszych:
1. Kumple kłamią.
2.Dieta jest najważniejsza.
3. Suple dzielą się na dwie kategorie;
-białka, w tym izolaty, kazeina, inne; gainery, odżywki z samymi weglami- te pomagają w trzymaniu odpowiedniej diety. To są suple, które mogą się przydać, ale nie są konieczne.
-inne, tzn. kreatyna, bcaa, glutamina, przedtreningówki- nie potrzebujesz na razie nic z tego. Na samym początku to wyrzucanie kasy w błoto. Takie