Wpis z mikrobloga

Programista PHP
Jeżeli znasz PHP, MySQL, XHTML, CSS, AJAX, SVN, OMG i WTF to możliwe, że właśnie Ciebie szukamy!

Miejsce pracy:

- Biuro marzeń przy najpiękniejszej ulicy w Poznaniu

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość PHP i MySQL
- Dobra znajomość XHTML i CSS
- Dobra znajomość JavaScript i AJAX
- Znajomość systemów kontroli wersji SVN
- Znajomość języka angielskiego
- Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

- Praca na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Przyjazną, rodzinną atmosferę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres biuro@wykop.pl. Nie zapomnij dołączyć oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Wykop Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Zakręt 8 , 60-351 Poznań zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".
  • 29
  • Odpowiedz
LoL, to chyba jakaś reklama nie oznaczona "S". No w sumie wykop.pl się reklamuje, więc ściemniają xD
  • Odpowiedz
Oferta raczej sztampowa. Po takim serwisie można by się spodziewać większej inwencji niż "możliwe że to właśnie Ciebie szukamy!". Pomyślałby kto że praca przy wykopkach to taki zaszczyt...
  • Odpowiedz
Dlaczego oczekiwania można podać tak bardzo precyzyjnie (konkretne techonologie), a w wynagrodzenie określono tylko jako "atrakcyjne"? Dla kogo atrakcyjne? :>

Do śmieci z takimi ogłoszeniami!
  • Odpowiedz
Dziś byłem na rozmowie o prace. Również programista PHP, XHTML itp. Wynagrodzenie za cały etap jaki mi zaproponowano-: 1500zł netto :( Chyba jeszcze nie czas żeby wracać z zagranicy...

Aha miejsce pracy -Bydgoszcz
  • Odpowiedz
"Jeżeli znasz PHP, MySQL, XHTML, CSS, AJAX, SVN, OMG i WTF to możliwe, że właśnie Ciebie szukamy! - tych dwóch ostatnich języków jeszcze w szkole nauczyciele mnie nie nauczyli xD

"- Przyjazną, rodzinną atmosferę" - to miałbym do pracy przychodzić wraz z rodziną?

"- Możliwość rozwoju zawodowego" - i jeszcze na dodatek ją powiększać?

xD
  • Odpowiedz
OMG i WTF - i jedno i drugie znam wyśmienicie., ale najlepiej wchodzi mi WTF...

i w tym przypadku właśnie przydało by się wykrzyczeć... :P

BTW - a może by tak wierszem to ogłoszenie napisać?
  • Odpowiedz
ale po co ta dyskusja?

potwierdzacie tezę że Polacy w krytykanctwie przodują.. :)

atrakcyjne to atrakcyjne i już, dla jednego atrakcją jest 1000zł a drugi bez 10000 z fotela nie wstanie

i jeszcze dużo mógłbym pisać ale powiecie żem pieniacz :P
  • Odpowiedz
a Ex3 dostal propozycje pracy na caly etap. w firmie wszyscy na etapy sa zatrudnieni ;).

W miare normalne jest to, ze wynagrodzenia nie ma. Podajecie na rozmowie, jesli jestescie dobrzy, to dyktujecie warunki... ale... dlaczego nie ma zakresu obowiazkow -- zawsze to mnie wkurza w polskich ogloszeniach o prace.
  • Odpowiedz
ozrabal, bo takie ogłoszenia to niepotrzebne zawracanie głowy ludziom. Ktoś się ceni na określoną stawkę poniżej której nie zejdzie, a tu się okazuje, że była nie do przyjęcia dla firmy. Dla mnie takie ogłoszenia oznaczają: płacimy śmiesznie mało i wstydzimy się przyznać.
  • Odpowiedz
Typowo polskie ogłoszenia - wymagania na maxa, wynagrodzenie - "dowie się Pan na rozmowie kwalifikacyjnej, to nie jest na telefon/nie udzielamy takich informacji emailem" czyli pewnie jakaś parodia typu umowa o dzieło/zlecenie, ewentualnie jak prezes będzie miał gest to o pracę. Na rękę oczywiście nie więcej niż 1500, no i nie myśl sobie, że wyjdziesz z pracy po ośmiu godzinach... płatne nadgodziny? Pfffff! LOL! ...

Nauczcie się wreszcie polaczki, że w cywilizowanych
  • Odpowiedz
Przyjrzyj się ogłoszeniom w bardziej cywilizowanych krajach. Tam takie widełki wynagrodzenia są regułą. Co prawda często są dość szerokie, ale mimo wszystko człowiek poświęcając czas na odpowiedź na nie i dalszy proces rekrutacji z grubsza zdaje sobie sprawę, a nie zawraca za przeproszeniem dupę dla marnego tysiąca z groszami. Z drugiej strony także firmą ułatwia to proces rekrutacji - po co zawracać sobie głowę kimś kto z góry zechce więcej niż firma
  • Odpowiedz
Bez podania widełek wynagrodzenia nie ma się co fatygować.

Praca na cały etat przy PHP, MySQL oraz rzeźbienie w CSS i trochę rozbudowanym JavaScript (AJAX, DOM) jest niestety w Polsce mało dochodowa bo jest kupa "specjalistów" którzy "potrafią robić strony internetowe". Ludzie którzy potrafią coś więcej, trzymają się z daleka od pracy przy Web 2.0 bo tu nie ma pieniędzy (chyba że się jest właścicielem takiego serwisu - wtedy to co innego
  • Odpowiedz
@remul:

Trafiłeś w dziesiątkę, Wykop szuka właśnie kogoś niekoniecznie bardzo błyskotliwego, ale potrafiącego dać sobie radę z niewygórowanymi wymaganiami. Nie oszukujmy się, jeżeli ktoś jest programistą znającym li tylko PHP to nie powinien oczekiwać dużych zarobków.

Inna rzecz, że nie podawanie widełek wynagrodzenia to zwyczajny brak szacunku do potencjalnego pracownika.
  • Odpowiedz